Speelschema Eredivisie 2018–2019

Hieronder het programma Eredivisie 2018/2019. Kijk wanneer jouw club moet spelen en tegen wie.

In het Eredivisie speelschema 2018-2019 is rekening gehouden met het EK onder 21 dat in juni 2019 begint en tevens wordt er weer een winterstop van 3 weken ingepland (van maandag 24 december t/m donderdag 17 januari).

Aan twee midweekse speelrondes is in het nieuwe Eredivisie seizoen niet te ontkomen. De bekerfinale wordt op zondag 5 mei 2019 in de Kuip gespeeld.

De nacompetitie wordt van 6 t/m 26 mei 2019 gespeeld. Twee Eredivisie ploegen en acht teams uit de Eerste Divisie strijden in drie speelrondes om promotie en degradatie. Er zijn twee Eredivisie plekken te verdelen. Zodra het programma van de nacompetitie bekend is vind je het op deze plek.

Bewaren

Programma Eredivisie

Aankomende Speelronde Eredivisie

Speelronde 32 - 23,24,25 april
dinsdag, 23 april
De GraafschapFC Emmen1-0
sc HeerenveenVVV-Venlo2-2
AZHeracles Almelo2-1
AjaxVitesse4-2
woensdag, 24 april
FC UtrechtFortuna Sittard19:45
PEC ZwolleFC Groningen19:45
NAC BredaFeyenoord20:45
donderdag, 25 april
ADO Den HaagExcelsior18:30
Willem IIPSV20:45

Programma Eredivisie 2018 - 2019

Speelronde 1 - 10,11,12 augustus
vrijdag 10 augustus
PEC Zwollesc Heerenveen2-3
zaterdag, 11 augustus
Willem IIVVV-Venlo0-1
AjaxHeracles Almelo1-1
PSVFC Utrecht4-0
ExcelsiorFortuna Sittard1-1
zondag, 12 augustus
ADO Den HaagFC Emmen1-2
De GraafschapFeyenoord2-0
VitesseFC Groningen5-1
AZNAC Breda5-0

Speelronde 2 - 17,18,19 augustus
vrijdag 17 augustus
FC GroningenWillem II0-1
zaterdag, 18 augustus
NAC BredaDe Graafschap3-0
VVV-VenloAjax0-1
Fortuna SittardPSV1-2
Heracles AlmeloADO Den Haag4-2
zondag, 19 augustus
FC UtrechtPEC Zwolle2-0
FeyenoordExcelsior3-0
FC EmmenAZ1-4
sc HeerenveenVitesse1-1

Speelronde 3 - 24,25,26 augustus
vrijdag 24 augustus
ADO Den HaagFortuna Sittard3-1
zaterdag, 25 augustus
AjaxFC Emmen5-0
De GraafschapFC Groningen0-1
NAC BredaExcelsior0-2
PEC ZwollePSV1-2
zondag, 26 augustus
Willem IIHeracles Almelo5-0
sc HeerenveenFeyenoord3-5
FC UtrechtVVV-Venlo1-1
AZVitesse0-0

Speelronde 4 - 31 augustus 1,2 september
vrijdag, 31 augustus
FC EmmenDe Graafschap1-1
zaterdag 1 september
VVV-Venlosc Heerenveen1-1
PSVWillem II6-1
ExcelsiorADO Den Haag2-4
Fortuna SittardFC Utrecht1-1
zondag, 2 september
FC GroningenPEC Zwolle0-1
Heracles AlmeloAZ3-2
VitesseAjax0-4
FeyenoordNAC Breda4-2

Speelronde 5 - 15,16 september
zaterdag, 15 september
De GraafschapVVV-Venlo1-2
ADO Den HaagPSV0-7
Willem IIExcelsior2-2
AjaxFC Groningen3-0
zondag, 16 september
AZFeyenoord1-1
sc HeerenveenHeracles Almelo3-5
FC UtrechtFC Emmen1-2
NAC BredaFortuna Sittard2-3
PEC ZwolleVitesse0-2

Speelronde 6 - 21,22,23 september
vrijdag 21 september
Heracles AlmeloDe Graafschap4-0
zaterdag, 22 september
Fortuna SittardWillem II4-4
Excelsiorsc Heerenveen3-3
VVV-VenloNAC Breda3-0
VitesseADO Den Haag1-1
zondag, 23 september
FeyenoordFC Utrecht1-0
FC EmmenPEC Zwolle0-1
FC GroningenAZ1-3
PSVAjax3-0

Speelronde 7 - 29,30 september
zaterdag, 29 september
sc HeerenveenADO Den Haag1-1
NAC BredaPSV0-2
Fortuna SittardAjax0-2
ExcelsiorVVV-Venlo1-0
zondag 30 september
Heracles AlmeloFC Emmen2-1
AZPEC Zwolle2-2
De GraafschapWillem II2-1
FC GroningenFC Utrecht1-1
FeyenoordVitesse2-1

Speelronde 8 - 5,6,7 oktober
vrijdag, 5 oktober
FC UtrechtNAC Breda2-1
zaterdag, 6 oktober
ADO Den HaagFC Groningen1-0
PEC ZwolleExcelsior2-0
PSVVVV-Venlo4-0
De Graafschapsc Heerenveen0-5
zondag, 7 oktober
FC EmmenFortuna Sittard3-3
Willem IIFeyenoord1-1
VitesseHeracles Almelo4-0
AjaxAZ5-0

Speelronde 9 - 20,21,22 oktober
zaterdag, 20 oktober
PSVFC Emmen6-0
ExcelsiorVitesse2-0
sc HeerenveenAjax0-4
FC UtrechtAZ2-1
zondag, 21 oktober
NAC BredaWillem II2-2
Heracles AlmeloFC Groningen4-1
FeyenoordPEC Zwolle3-0
VVV-VenloADO Den Haag2-0
Fortuna SittardDe Graafschap3-1

Speelronde 10 - 26,27,28 oktober
vrijdag, 26 oktober
FC EmmenVVV-Venlo1-1
zaterdag, 27 oktober
ADO Den HaagNAC Breda1-1
De GraafschapExcelsior4-1
FC GroningenPSV1-2
PEC ZwolleHeracles Almelo1-1
zondag, 28 oktober
VitesseFortuna Sittard2-1
Willem IIFC Utrecht0-1
AjaxFeyenoord3-0
AZsc Heerenveen2-3

Speelronde 11 - 2,3,4 november
vrijdag, 2 november
ExcelsiorFC Groningen2-4
zaterdag, 3 november
NAC BredaHeracles Almelo2-1
PSVVitesse1-0
AZDe Graafschap1-0
AjaxWillem II2-0
zondag, 4 november
sc HeerenveenFC Emmen1-1
FC UtrechtADO Den Haag3-0
Fortuna SittardPEC Zwolle3-0
FeyenoordVVV-Venlogestaakt

Speelronde 12 - 9,10,11 november
vrijdag, 9 november
PEC ZwolleWillem II2-3
zaterdag, 10 november
FC EmmenNAC Breda2-0
De GraafschapPSV1-4
VitesseFC Utrecht2-1
VVV-VenloFortuna Sittard3-2
zondag, 11 november
FC Groningensc Heerenveen2-0
ExcelsiorAjax1-7
ADO Den HaagAZ0-1
Heracles AlmeloFeyenoord0-2

Speelronde 13 - 24,25 november
zaterdag, 24 november
PEC ZwolleADO Den Haag2-3
NAC BredaAjax0-3
PSVsc Heerenveen3-0
Fortuna SittardHeracles Almelo3-0
zondag, 25 november
FC EmmenExcelsior1-2
FC UtrechtDe Graafschap5-0
FeyenoordFC Groningen1-0
Willem IIVitesse1-3
VVV-VenloAZ2-2

Speelronde 14 - 30 november 1,2 december
vrijdag, 30 november
ExcelsiorFC Utrecht3-3
zaterdag, 1 december
VitesseFC Emmen1-1
AZWillem II0-2
De GraafschapPEC Zwolle0-2
sc HeerenveenFortuna Sittard3-1
zondag, 2 december
AjaxADO Den Haag5-1
FeyenoordPSV2-1
Heracles AlmeloVVV-Venlo4-1
FC GroningenNAC Breda5-2

Speelronde 15 - 7,8,9 december
donderdag, 6 december
FeyenoordVVV Venlo4-1
vrijdag, 7 december
Fortuna SittardAZ0-3
PSVExcelsior6-0
zaterdag, 8 december
Willem IIsc Heerenveen5-1
PEC ZwolleAjax1-4
ADO Den HaagDe Graafschap0-0
zondag, 9 december
FC UtrechtHeracles Almelo3-1
VVV-VenloFC Groningen0-0
FC EmmenFeyenoord1-4
NAC BredaVitesse2-1

Speelronde 16 - 14,15,16 december
vrijdag, 14 december
Willem IIADO Den Haag0-3
zaterdag, 15 december
PEC ZwolleNAC Breda0-0
AZExcelsior2-1
Heracles AlmeloPSV0-4
VitesseVVV-Venlo2-1
zondag, 16 december
SC HeerenveenFC Utrecht2-3
AjaxDe Graafschap8-0
FC GroningenFC Emmen1-2
FeyenoordFortuna Sittard0-2

Speelronde 17 - 21,22,23 december
vrijdag, 21 december
VVV-VenloPEC Zwolle2-0
zaterdag, 22 december
Fortuna SittardFC Groningen0-0
NAC Bredasc Heerenveen4-2
PSVAZ3-1
ExcelsiorHeracles Almelo0-3
zondag, 23 december
FC UtrechtAjax1-3
De GraafschapVitesse2-2
ADO Den HaagFeyenoord2-2
FC EmmenWillem II0-2

Speelronde 18 - 18,19,20 januari
vrijdag, 18 januari
VitesseExcelsior3-2
zaterdag, 19 januari
AZFC Utrecht3-0
PEC ZwolleFeyenoord3-1
ADO Den HaagVVV-Venlo2-4
FC GroningenHeracles Almelo3-0
zondag, 20 januari
Willem IINAC Breda2-0
De GraafschapFortuna Sittard5-1
FC EmmenPSV2-2
Ajaxsc Heerenveen4-4

Speelronde 19 - 25,26,27 januari
vrijdag, 25 januari
NAC BredaADO Den Haag1-1
zaterdag, 26 januari
Heracles AlmeloPEC Zwolle0-2
PSVFC Groningen2-1
ExcelsiorDe Graafschap2-0
VVV-VenloFC Emmen2-3
zondag, 27 januari
Fortuna SittardVitesse2-1
FC UtrechtWillem II0-1
FeyenoordAjax6-2
sc HeerenveenAZ0-2

Speelronde 20 - 1,2,3 februari
vrijdag, 1 februari
De GraafschapNAC Breda3-0
zaterdag, 2 februari
Vitessesc Heerenveen2-2
Willem IIFC Groningen1-2
AjaxVVV-Venlo6-0
AZFC Emmen5-0
zondag, 3 februari
ExcelsiorFeyenoord2-1
PEC ZwolleFC Utrecht4-3
PSVFortuna Sittard5-0
ADO Den HaagHeracles Almelo2-0

Speelronde 21 - 8,9,10 februari
vrijdag, 8 februari
NAC BredaAZ0-3
zaterdag, 9 februari
Heracles AlmeloAjax1-0
sc HeerenveenPEC Zwolle1-1
VVV-VenloWillem II2-1
FeyenoordDe Graafschap4-0
zondag, 10 februari
Fortuna SittardExcelsior4-1
FC GroningenVitesse2-1
FC EmmenADO Den Haag3-2
FC UtrechtPSV2-2

Speelronde 22 - 15,16,17 februari
vrijdag, 15 februari
ADO Den HaagPEC Zwolle1-0
zaterdag, 16 februari
AZVVV-Venlo3-0
sc HeerenveenPSV2-2
Heracles AlmeloFortuna Sittard6-0
VitesseWillem II
3-2
zondag, 17 februari
AjaxNAC Breda5-0
ExcelsiorFC Emmen2-1
FC GroningenFeyenoord1-0
De GraafschapFC Utrecht0-1

Speelronde 23 - 22,23,24 februari
vrijdag, 22 februari
VVV-VenloHeracles Almelo0-1
zaterdag, 23 februari
FC UtrechtExcelsior0-0
PEC ZwolleDe Graafschap0-3
Fortuna Sittardsc Heerenveen2-4
NAC BredaFC Groningen0-0
zondag, 24 februari
ADO Den HaagAjax1-5
PSVFeyenoord1-1
FC EmmenVitesse0-3
Willem IIAZ2-1

Speelronde 24 - 1,2,3 maart
vrijdag, 1 maart
De GraafschapADO Den Haag1-1
zaterdag, 2 maart
Heracles AlmeloFC Utrecht1-5
AjaxPEC Zwolle13 mrt
ExcelsiorPSV0-2
VitesseNAC Breda4-1
zondag, 3 maart
FC GroningenVVV-Venlo3-2
sc HeerenveenWillem II4-2
AZFortuna Sittard4-2
FeyenoordFC Emmen4-0

Speelronde 25 - 8,9,10 maart
vrijdag, 8 maart
FC UtrechtFC Groningen0-0
zaterdag, 9 maart
VVV-VenloExcelsior1-0
PSVNAC Breda2-0
ADO Den Haagsc Heerenveen2-3
Willem IIDe Graafschap3-2
zondag, 10 maart
PEC ZwolleAZ0-0
VitesseFeyenoord1-1
FC EmmenHeracles Almelo1-1
AjaxFortuna Sittard4-0

Speelronde 26 - 15,16,17 maart
woensdag, 13 maart
AjaxPEC Zwolle2-1
vrijdag, 15 maart
Fortuna SittardFC Emmen3-1
zaterdag, 16 maart
sc HeerenveenDe Graafschap0-3
FeyenoordWillem II2-3
NAC BredaFC Utrecht0-4
Heracles AlmeloVitesse3-2
zondag, 17 maart
VVV-VenloPSV0-1
AZAjax1-0
FC GroningenADO Den Haag1-0
ExcelsiorPEC Zwolle0-2

Speelronde 27 - 30,31 maart
zaterdag, 30 maart
Willem IIFortuna Sittard3-2
ADO Den HaagVitesse3-3
De GraafschapHeracles Almelo1-2
sc HeerenveenExcelsior1-0
AZFC Groningen1-0
zondag, 31 maart
NAC BredaVVV-Venlo1-1
FC UtrechtFeyenoord3-2
PEC ZwolleFC Emmen3-0
AjaxPSV3-1

Speelronde 28 - 2,3,4 april
dinsdag, 2 april
VitesseAZ2-2
Heracles AlmeloWillem II3-4
FC GroningenDe Graafschap1-0
woensdag, 3 april
VVV-VenloFC Utrecht2-6
ExcelsiorNAC Breda1-2
Fortuna SittardADO Den Haag0-0
FC EmmenAjax2-5
donderdag, 4 april
PSVPEC Zwolle4-0
Feyenoordsc Heerenveen3-0

Speelronde 29 - 6,7 april
zaterdag, 6 april
ADO Den HaagFC Utrecht5-0
Willem IIAjax1-4
FC GroningenExcelsior1-0
Heracles AlmeloNAC Breda1-0
De GraafschapAZ1-1
zondag, 7 april
FC Emmensc Heerenveen2-0
PEC ZwolleFortuna Sittard5-0
VVV-VenloFeyenoord0-3
VitessePSV3-3

Speelronde 30 - 12,13,14 april
vrijdag, 12 april
NAC BredaFC Emmen1-1
zaterdag, 13 april
AZADO Den Haag2-3
AjaxExcelsior6-2
Fortuna SittardVVV-Venlo1-1
FeyenoordHeracles Almelo2-1
zondag, 14 april
PSVDe Graafschap2-1
sc HeerenveenFC Groningen1-1
Willem IIPEC Zwolle2-0
FC UtrechtVitesse0-0

Speelronde 31 - 19,20,21 april
vrijdag, 19 april
Heracles Almelosc Heerenveen2-1
zaterdag, 20 april
FC GroningenAjax0-1
FC EmmenFC Utrecht2-0
FeyenoordAZ2-1
VitessePEC Zwolle4-1
VVV-VenloDe Graafschap4-1
zondag, 21 april
ExcelsiorWillem II1-1
Fortuna SittardNAC Breda2-1
PSVADO Den Haag3-1

Speelronde 32 - 23,24,25 april
dinsdag, 23 april
De GraafschapFC Emmen1-0
sc HeerenveenVVV-Venlo2-2
AZHeracles Almelo2-1
AjaxVitesse4-2
woensdag, 24 april
FC UtrechtFortuna Sittard19:45
PEC ZwolleFC Groningen19:45
NAC BredaFeyenoord20:45
donderdag, 25 april
ADO Den HaagExcelsior18:30
Willem IIPSV20:45

Speelronde 33 - 12 mei
zondag, 12 mei
sc HeerenveenNAC Breda14:30
FeyenoordADO Den Haag14:30
AZPSV14:30
Willem IIFC Emmen14:30
PEC ZwolleVVV-Venlo14:30
AjaxFC Utrecht14:30
Heracles AlmeloExcelsior14:30
VitesseDe Graafschap14:30
FC GroningenFortuna Sittard14:30

Speelronde 34 - 15 mei
woensdag, 15 mei
FC Utrechtsc Heerenveen19:30
NAC BredaPEC Zwolle19:30
PSVHeracles Almelo19:30
Fortuna SittardFeyenoord19:30
ExcelsiorAZ19:30
De GraafschapAjax19:30
VVV-VenloVitesse19:30
ADO Den HaagWillem II19:30
FC EmmenFC Groningen19:30

Let op! Er kunnen elk moment wijzigingen optreden in het Eredivisie programma. Kijk daarom altijd op de website van je favoriete club of op de officiële site van de eredivisie en controleer of de wedstrijd niet is verplaatst naar een andere datum of een ander tijdstip.

Team Programma

Eredivisie Nieuws