skip to Main Content

Het nieuwe Eredivisie seizoen begint op 13 augustus 2021 en eindigt op 15 mei 2022.

Europese duels kunnen ervoor zorgen dat bepaalde wedstrijden op het Eredivisie schema nog verschuiven. Na 22 december wordt voor elke wedstrijd in speelrondes 22 t/m 32 de datum en aanvang ingevuld.

Voor het programma Eredivisie 2021 – 2022 geldt verder:

  • Geen voetbal zondag 20.00 uur mits op verzoek van clubs die in Europa speelden
  • Alle ploegen spelen 1 thuiswedstrijd 16.30 uur op zaterdag
  • Drie midweekse speelrondes (21-23/9, 21-23/12, 11/5)
  • Winterstop van 24/12 t/m 13/1
  • Play offs Europees voetbal tussen 18 en 29/5
  • Play offs promotie/degradatie tussen 10 en 29/5
Programma Eredivisie

Volgende speelronde Eredivisie

Speelronde 5
vrijdag 17 september
Sparta1-1NEC
zaterdag 18 september
sc Heerenveen1-0Fortuna Sittard
Willem II2-1FC Groningen
Ajax9-0SC Cambuur
FC Utrecht2-2RKC Waalwijk
zondag 19 september
Go Ahead Eagles1-0PEC Zwolle
PSV0-4Feyenoord
Vitesse1-4FC Twente
Heracles3-2AZ

Programma Eredivisie 2021 - 2022

Speelronde 1
vrijdag 13 augustus
Go Ahead Eagles0-1sc Heerenveen
zaterdag 14 augustus
RKC Waalwijk1-0AZ
Heracles0-2PSV
Fortuna Sittard2-1FC Twente
Ajax5-0NEC
zondag 15 augustus
SC Cambuur1-2FC Groningen
PEC Zwolle0-1Vitesse
FC Utrecht4-0Sparta
Willem II0-4Feyenoord

Speelronde 2
vrijdag 20 augustus
NEC2-0PEC Zwolle
zaterdag 21 augustus
sc Heerenveen3-2RKC Waalwijk
PSV4-1SC Cambuur
Sparta1-1Heracles
FC Groningen0-0FC Utrecht
zondag 22 augustus
FC Twente1-1Ajax
Feyenoord2-0Go Ahead Eagles
Vitesse0-3Willem II
AZnaar 1/12Fortuna Sittard

Speelronde 3
vrijdag 27 augustus
Fortuna Sittard2-2RKC Waalwijk
zaterdag 28 augustus
SC Cambuur2-0FC Twente
Go Ahead Eagles2-0Sparta
PSV5-2FC Groningen
Willem II1-0PEC Zwolle
zondag 29 augustus
FC Utrecht3-1Feyenoord
Ajax5-0Vitesse
Heracles0-1NEC
sc Heerenveen1-3AZ

Speelronde 4
zaterdag 11 september
FC Twente1-0FC Utrecht
PEC Zwolle0-2Ajax
SC Cambuur5-2Go Ahead Eagles
AZ0-3PSV
zondag 12 september
NEC0-0Willem II
Feyenoordnaar 1/12Heracles
Sparta3-1Fortuna Sittard
FC Groningen1-1sc Heerenveen
RKC Waalwijk1-2Vitesse

Speelronde 5
vrijdag 17 september
Sparta1-1NEC
zaterdag 18 september
sc Heerenveen1-0Fortuna Sittard
Willem II2-1FC Groningen
Ajax9-0SC Cambuur
FC Utrecht2-2RKC Waalwijk
zondag 19 september
Go Ahead Eagles1-0PEC Zwolle
PSV0-4Feyenoord
Vitesse1-4FC Twente
Heracles3-2AZ

Speelronde 6
dinsdag 21 september
Fortuna Sittard18.45Ajax
RKC Waalwijk21.00Willem II
woensdag 22 september
Go Ahead Eagles18.45PSV
NEC18.45FC Utrecht
FC Groningen20.00Vitesse
Feyenoord21.00sc Heerenveen
PEC Zwolle21.00Sparta
donderdag 23 september
SC Cambuur18.45Heracles
FC Twente21.00AZ

Speelronde 7
zaterdag 25 september
Willem II16.30PSV
Vitesse18.45Fortuna Sittard
Ajax18.45FC Groningen
Feyenoord21.00NEC
FC Utrecht21.00PEC Zwolle
zondag 26 september
Sparta12.15SC Cambuur
AZ14.30Go Ahead Eagles
sc Heerenveen14.30FC Twente
Heracles16.45RKC Waalwijk

Speelronde 8
vrijdag 1 oktober
FC Groningen20.00FC Twente
zaterdag 2 oktober
RKC Waalwijk18.45Go Ahead Eagles
Heracles20.00Willem II
PEC Zwolle20.00sc Heerenveen
Fortuna Sittard21.00NEC
zondag 3 oktober
Ajax14.30FC Utrecht
SC Cambuur14.30AZ
Vitesse16.45Feyenoord
PSV20.00Sparta

Speelronde 9
zaterdag 16 oktober
Feyenoord16.30RKC Waalwijk
sc Heerenveen18.45Ajax
Go Ahead Eagles18.45Heracles
Fortuna Sittard21.00SC Cambuur
PSV21.00PEC Zwolle
zondag 17 oktober
AZ12.15FC Utrecht
NEC14.30Vitesse
Sparta14.30FC Groningen
FC Twente16.45Willem II

Speelronde 10
vrijdag 22 oktober
Willem II20.00Fortuna Sittard
zaterdag 23 oktober
FC Utrecht18.45sc Heerenveen
PEC Zwolle20.00Heracles
RKC Waalwijk21.00Sparta
zondag 24 oktober
FC Twente12.15NEC
SC Cambuur14.30Feyenoord
Vitesse14.30Go Ahead Eagles
Ajax16.45PSV
FC Groningen20.00AZ

Speelronde 11
zaterdag 30 oktober
PSV16.30FC Twente
Heracles18.45Ajax
sc Heerenveen20.00Vitesse
AZ21.00PEC Zwolle
zondag 31 oktober
Sparta12.15Feyenoord
NEC14.30FC Groningen
RKC Waalwijk14.30SC Cambuur
FC Utrecht16.45Willem II
Go Ahead Eagles20.00Fortuna Sittard

Speelronde 12
vrijdag 5 november
FC Twente20.00Heracles
zaterdag 6 november
NEC18.45sc Heerenveen
Willem II20.00Sparta
PEC Zwolle21.00SC Cambuur
zondag 7 november
FC Groningen12.15RKC Waalwijk
Fortuna Sittard14.30PSV
Feyenoord16.45AZ
Vitesse16.45FC Utrecht
Ajax20.00Go Ahead Eagles

Speelronde 13
zaterdag 20 november
PSV16.30Vitesse
Sparta18.45FC Twente
AZ20.00NEC
Heracles21.00Fortuna Sittard
zondag 21 november
Go Ahead Eagles12.15FC Groningen
Feyenoord14.30PEC Zwolle
sc Heerenveen14.30Willem II
RKC Waalwijk16.45Ajax
SC Cambuur20.00FC Utrecht

Speelronde 14
vrijdag 26 november
NEC20.00SC Cambuur
zaterdag 27 november
Fortuna Sittard18.45FC Groningen
PEC Zwolle20.00RKC Waalwijk
Willem II21.00Go Ahead Eagles
zondag 28 november
Sparta12.15Ajax
FC Twente14.30Feyenoord
FC Utrecht14.30Heracles
sc Heerenveen16.45PSV
Vitesse20.00AZ

Speelronde 15
woensdag 1 december
Feyenoord20.00Heracles Almelo
donderdag 2 december
AZ18.45Fortuna Sittard
Ajax21.00Willem II
vrijdag 3 december
FC Groningen20.00PEC Zwolle
zaterdag 4 december
PSV16.30FC Utrecht
SC Cambuur18.45Vitesse
Heracles21.00sc Heerenveen
zondag 5 december
RKC Waalwijk12.15NEC
AZ14.30Sparta
Go Ahead Eagles14.30FC Twente
Feyenoord16.45Fortuna Sittard

Speelronde 16
vrijdag 10 december
Willem II20.00SC Cambuur
zaterdag 11 december
sc Heerenveen20.00Sparta
FC Utrecht20.00Go Ahead Eagles
PEC Zwolle21.00Fortuna Sittard
zondag 12 december
FC Twente12.15RKC Waalwijk
FC Groningen14.30Feyenoord
Vitesse14.30Heracles
Ajax16.45AZ
NEC20.00PSV

Speelronde 17
vrijdag 17 december
Fortuna Sittard20.00FC Utrecht
zaterdag 18 december
Sparta18.45Vitesse
AZ20.00Willem II
Heracles20.00FC Groningen
PEC Zwolle21.00FC Twente
zondag 19 december
SC Cambuur12.15sc Heerenveen
Feyenoord14.30Ajax
Go Ahead Eagles14.30NEC
RKC Waalwijk16.45PSV

Speelronde 18
dinsdag 21 december
Vitesse18.45PEC Zwolle
AZ21.00FC Groningen
woensdag 22 december
Heracles18.45SC Cambuur
sc Heerenveen20.00Feyenoord
FC Utrecht21.00FC Twente
Willem II21.00NEC
Ajax21.00Fortuna Sittard
donderdag 23 december
PSV18.45Go Ahead Eagles
Sparta21.00RKC Waalwijk

Speelronde 19
vrijdag 14 januari
PEC Zwolle20.00Willem II
zaterdag 15 januari
NEC18.45Heracles
Feyenoord20.00Vitesse
FC Twente20.00sc Heerenveen
Go Ahead Eagles21.00RKC Waalwijk
zondag 16 januari
FC Utrecht12.15Ajax
SC Cambuur14.30Sparta
FC Groningen14.30PSV
Fortuna Sittard16.45AZ

Speelronde 20
vrijdag 21 januari
RKC Waalwijk20.00Fortuna Sittard
zaterdag 22 januari
Vitesse18.45FC Groningen
AZ20.00SC Cambuur
sc Heerenveen20.00PEC Zwolle
Willem II21.00FC Twente
zondag 23 januari
NEC12.15Feyenoord
Heracles14.30Go Ahead Eagles
PSV14.30Ajax
Sparta16.45FC Utrecht

Speelronde 21
zaterdag 5 februari
FC Utrecht16.30SC Cambuur
Fortuna Sittard18.45sc Heerenveen
PEC Zwolle20.00NEC
PSV20.00AZ
FC Twente21.00Vitesse
zondag 6 februari
Feyenoord12.15Sparta
FC Groningen14.30Go Ahead Eagles
Willem II14.30RKC Waalwijk
Ajax16.45Heracles

Speelronde 22
Ajax--FC Twente
FC Groningen--Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles--AZ
Heracles--FC Utrecht
RKC Waalwijk--Feyenoord
SC Cambuur--PEC Zwolle
sc Heerenveen--NEC
Sparta--Willem II
Vitesse--PSV

Speelronde 23
AZ--Heracles
FC Twente--Go Ahead Eagles
FC Utrecht--Vitesse
Feyenoord--SC Cambuur
Fortuna Sittard--Sparta
NEC--RKC Waalwijk
PEC Zwolle--FC Groningen
PSV--sc Heerenveen
Willem II--Ajax

Speelronde 24
AZ--Feyenoord
FC Groningen--Willem II
Go Ahead Eagles--Ajax
Heracles--PEC Zwolle
RKC Waalwijk--FC Twente
SC Cambuur--Fortuna Sittard
sc Heerenveen--FC Utrecht
Sparta--PSV
Vitesse--NEC

Speelronde 25
Ajax--RKC Waalwijk
FC Twente--SC Cambuur
Feyenoord--FC Groningen
Fortuna Sittard--PEC Zwolle
Go Ahead Eagles--FC Utrecht
NEC--AZ
PSV --Heracles
Vitesse--Sparta
Willem II --sc Heerenveen

Speelronde 26
AZ--FC Twente
FC Groningen--NEC
FC Utrecht--PSV
Fortuna Sittard--Willem II
Heracles--Vitesse
PEC Zwolle--Feyenoord
RKC Waalwijk--sc Heerenveen
SC Cambuur--Ajax
Sparta--Go Ahead Eagles

Speelronde 27
Ajax--Feyenoord
FC Twente--PEC Zwolle
FC Utrecht--FC Groningen
Go Ahead Eagles--SC Cambuur
NEC--Sparta
PSV--Fortuna Sittard
sc Heerenveen--Heracles
Vitesse--RKC Waalwijk
Willem II--AZ

Speelronde 28
AZ--Vitesse
FC Groningen--Ajax
FC Twente--PSV
Feyenoord--Willem II
Fortuna Sittard--Heracles
PEC Zwolle--Go Ahead Eagles
RKC Waalwijk--FC Utrecht
SC Cambuur--NEC
Sparta--sc Heerenveen

Speelronde 29
Ajax--Sparta
FC Utrecht--Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles--Willem II
Heracles--Feyenoord
NEC--FC Twente
PEC Zwolle--AZ
PSV--RKC Waalwijk
sc Heerenveen--FC Groningen
Vitesse--SC Cambuur

Speelronde 30
AZ--sc Heerenveen
FC Groningen--Heracles
FC Twente--Sparta
Feyenoord--FC Utrecht
Fortuna Sittard--Go Ahead Eagles
NEC--Ajax
RKC Waalwijk--PEC Zwolle
SC Cambuur--PSV
Willem II--Vitesse

Speelronde 31
Ajax--PEC Zwolle
FC Utrecht--NEC
Fortuna Sittard--Feyenoord
Go Ahead Eagles--Vitesse
Heracles--FC Twente
PSV--Willem II
RKC Waalwijk--FC Groningen
sc Heerenveen--SC Cambuur
Sparta--AZ

Speelronde 32
AZ--Ajax
FC Groningen--Sparta
FC Twente--Fortuna Sittard
Feyenoord--PSV
NEC--Go Ahead Eagles
PEC Zwolle--FC Utrecht
SC Cambuur--RKC Waalwijk
Vitesse--sc Heerenveen
Willem II--Heracles

Speelronde 33
woensdag 11 mei
Ajax20.00sc Heerenveen
SC Cambuur20.00Willem II
Fortuna Sittard20.00Vitesse
Go Ahead Eagles20.00Feyenoord
PSV20.00NEC
RKC Waalwijk20.00Heracles
Sparta20.00PEC Zwolle
FC Twente20.00FC Groningen
FC Utrecht20.00AZ

Speelronde 34
zondag 15 mei
AZ14.30RKC Waalwijk
Feyenoord14.30FC Twente
FC Groningen14.30SC Cambuur
Heracles14.30Sparta
sc Heerenveen14.30Go Ahead Eagles
NEC14.30Fortuna Sittard
PEC Zwolle14.30PSV
Vitesse14.30Ajax
Willem II14.30FC Utrecht

Let op! Er kunnen elk moment wijzigingen optreden in het Eredivisie programma. Kijk daarom altijd op de website van je favoriete club of op de officiële site van de eredivisie en controleer of de wedstrijd niet is verplaatst naar een andere datum of een ander tijdstip.

Back To Top