skip to Main Content

Een overzicht van de nog te spelen wedstrijden in het speelschema van de Eredivisie 2014 – 2015. Het seizoen begon met speelronde 1 op 8 augustus 2014.

Dit seizoen wordt er tijdens de kerst niet gevoetbald. De winterstop zet door tot en met het tweede weekend van 2015. Het programma Eredivisie wordt hervat in het 3e weekend van januari. De Eredivisie gaat dan verder met speelronde 19.

Ronde Datum Tijd Thuis Uit
1 vrijdag 8 aug 2014 20:00 PEC Zwolle FC Utrecht
1 zaterdag 9 aug 2014 18:30 sc Heerenveen FC Dordrecht
1 zaterdag 9 aug 2014 19:45 SC Cambuur FC Twente
1 zaterdag 9 aug 2014 19:45 NAC Breda Excelsior
1 zaterdag 9 aug 2014 20:45 Heracles Almelo AZ
1 zondag 10 aug 2014 12:30 ADO Den Haag Feyenoord
1 zondag 10 aug 2014 14:30 Go Ahead Eagles FC Groningen
1 zondag 10 aug 2014 14:30 Ajax Vitesse
1 zondag 10 aug 2014 16:45 Willem II PSV
2 vrijdag 15 aug 2014 20:00 Feyenoord sc Heerenveen
2 zaterdag 16 aug 2014 18:30 PSV NAC Breda
2 zaterdag 16 aug 2014 19:45 FC Dordrecht PEC Zwolle
2 zaterdag 16 aug 2014 19:45 FC Twente ADO Den Haag
2 zaterdag 16 aug 2014 20:45 Vitesse SC Cambuur
2 zondag 17 aug 2014 12:30 AZ Ajax
2 zondag 17 aug 2014 14:30 FC Utrecht Willem II
2 zondag 17 aug 2014 14:30 Excelsior Go Ahead Eagles
2 zondag 17 aug 2014 16:45 FC Groningen Heracles Almelo
3 vrijdag 22 aug 2014 20:00 Heracles Almelo SC Cambuur
3 zaterdag 23 aug 2014 18:30 Willem II AZ
3 zaterdag 23 aug 2014 19:45 sc Heerenveen Excelsior
3 zaterdag 23 aug 2014 20:45 Feyenoord FC Utrecht
3 zaterdag 23 aug 2014 20:45 Go Ahead Eagles FC Dordrecht
3 zondag 24 aug 2014 12:30 PEC Zwolle Vitesse
3 zondag 24 aug 2014 14:30 NAC Breda FC Twente
3 zondag 24 aug 2014 14:30 ADO Den Haag FC Groningen
3 zondag 24 aug 2014 16:45 Ajax PSV
4 vrijdag 29 aug 2014 20:00 Go Ahead Eagles Willem II
4 zaterdag 30 aug 2014 18:30 SC Cambuur ADO Den Haag
4 zaterdag 30 aug 2014 19:45 FC Dordrecht AZ
4 zaterdag 30 aug 2014 19:45 Excelsior Heracles Almelo
4 zaterdag 30 aug 2014 20:45 sc Heerenveen FC Utrecht
4 zondag 31 aug 2014 12:30 PSV Vitesse
4 zondag 31 aug 2014 14:30 NAC Breda PEC Zwolle
4 zondag 31 aug 2014 14:30 FC Groningen Ajax
4 zondag 31 aug 2014 16:45 FC Twente Feyenoord
5 zaterdag 13 sep 2014 18:30 Ajax Heracles Almelo
5 zaterdag 13 sep 2014 18:30 FC Twente Go Ahead Eagles
5 zaterdag 13 sep 2014 19:45 AZ SC Heerenveen
5 zaterdag 13 sep 2014 20:45 Feyenoord Willem II
5 zaterdag 13 sep 2014 20:45 PEC Zwolle PSV
5 zondag 14 sep 2014 12:30 FC Utrecht ADO Den Haag
5 zondag 14 sep 2014 14:30 SC Cambuur FC Groningen
5 zondag 14 sep 2014 14:30 Vitesse Excelsior
5 zondag 14 sep 2014 16:45 FC Dordrecht NAC Breda
6 vrijdag 19 sep 2014 20:00 Willem II NAC Breda
6 zaterdag 20 sep 2014 18:30 Excelsior FC Dordrecht
6 zaterdag 20 sep 2014 19:45 ADO Den Haag Go Ahead Eagles
6 zaterdag 20 sep 2014 20:45 Vitesse sc Heerenveen
6 zondag 21 sep 2014 12:30 Heracles Almelo FC Twente
6 zondag 21 sep 2014 14:30 AZ PEC Zwolle
6 zondag 21 sep 2014 14:30 Feyenoord Ajax
6 zondag 21 sep 2014 14:30 PSV SC Cambuur
6 zondag 21 sep 2014 16:45 FC Utrecht FC Groningen
7 zaterdag 27 sep 2014 18:30 FC Dordrecht Vitesse
7 zaterdag 27 sep 2014 19:45 PEC Zwolle Heracles Almelo
7 zaterdag 27 sep 2014 20:45 Go Ahead Eagles Feyenoord
7 zaterdag 27 sep 2014 18:30 NAC Breda Ajax
7 zaterdag 27 sep 2014 20:45 ADO Den Haag AZ
7 zondag 28 sep 2014 12:30 Excelsior SC Cambuur
7 zondag 28 sep 2014 14:30 FC Groningen Willem II
7 zondag 28 sep 2014 14:30 FC Twente FC Utrecht
7 zondag 28 sep 2014 16:45 sc Heerenveen PSV
8 vrijdag 3 okt 2014 18:30 Vitesse ADO Den Haag
8 zaterdag 4 okt 2014 19:45 Heracles Almelo NAC Breda
8 zaterdag 4 okt 2014 20:45 Willem II sc Heerenveen
8 zaterdag 4 okt 2014 18:30 SC Cambuur FC Dordrecht
8 zaterdag 4 okt 2014 20:45 FC Utrecht Go Ahead
8 zondag 5 okt 2014 12:30 PSV Excelsior
8 zondag 5 okt 2014 14:30 Feyenoord FC Groningen
8 zondag 5 okt 2014 14:30 AZ FC Twente
8 zondag 5 okt 2014 16:45 Ajax PEC Zwolle
9 zaterdag 18 okt 2014 18:30 Willem II Vitesse
9 zaterdag 18 okt 2014 19:45 PSV AZ
9 zaterdag 18 okt 2014 20:45 Feyenoord Heracles Almelo
9 zaterdag 18 okt 2014 18:30 NAC Breda ADO Den Haag
9 zaterdag 18 okt 2014 20:45 FC Twente Ajax
9 zondag 19 okt 2014 12:30 sc Heerenveen SC Cambuur
9 zondag 19 okt 2014 14:30 Go Ahead Eagles PEC Zwolle
9 zondag 19 okt 2014 14:30 FC Dordrecht FC Utrecht
9 zondag 19 okt 2014 16:45 FC Groningen Excelsior
10 vrijdag 24 okt 2014 20:00 ADO Den Haag FC Dordrecht
10 zaterdag 24 okt 2014 18:30 Vitesse NAC Breda
10 zaterdag 24 okt 2014 19:45 Heracles Almelo Willem II
10 zaterdag 24 okt 2014 19:45 AZ FC Groningen
10 zaterdag 24 okt 2014 20:45 Ajax Go Ahead Eagles
10 zondag 25 okt 2014 12:30 SC Cambuur Feyenoord
10 zondag 25 okt 2014 14:30 PEC Zwolle sc Heerenveen
10 zondag 25 okt 2014 14:30 FC Utrecht PSV
10 zondag 25 okt 2014 16:45 Excelsior FC twente
11 zaterdag 1 nov 2014 18:30 Ajax FC Dordrecht
11 zaterdag 1 nov 2014 19:45 Feyenoord PEC Zwolle
11 zaterdag 1 nov 2014 19:45 FC Twente sc Heerenveen
11 zaterdag 1 nov 2014 20:45 PSV ADO Den Haag
11 zondag 2 nov 2014 12:30 FC Utrecht Vitesse
11 zondag 2 nov 2014 14:30 Willem II SC Cambuur
11 zondag 2 nov 2014 14:30 AZ Excelsior
11 zondag 2 nov 2014 14:30 Go Ahead Eagles Heracles Almelo
11 zondag 2 nov 2014 16:45 FC Groningen NAC Breda
12 vrijdag 7 nov 2014 20:00 Excelsior FC Utrecht
12 zaterdag 8 nov 2014 18:30 ADO Den Haag Willem II
12 zaterdag 8 nov 2014 19:45 sc Heerenveen Go Ahead Eagles
12 zaterdag 8 nov 2014 20:45 PEC Zwolle FC Groningen
12 zaterdag 8 nov 2014 20:45 NAC Breda AZ
12 zondag 9 nov 2014 12:30 SC Cambuur Ajax
12 zondag 9 nov 2014 14:30 FC Dordrecht FC Twente
12 zondag 9 nov 2014 14:30 Vitesse Feyenoord
12 zondag 9 nov 2014 16:45 Heracles Almelo PSV
13 zaterdag 22 nov 2014 18:30 Go Ahead Eagles NAC Breda
13 zaterdag 22 nov 2014 18:30 AZ Vitesse
13 zaterdag 22 nov 2014 19:45 Feyenoord FC Dordrecht
13 zaterdag 22 nov 2014 20:45 Willem II Excelsior
13 zaterdag 22 nov 2014 20:45 Ajax sc Heerenveen
13 zondag 23 nov 2014 12:30 FC groningen PSV
13 zondag 23 nov 2014 14:30 Heracles Almelo ADO Den Haag
13 zondag 23 nov 2014 14:30 PEC Zwolle FC Twente
13 zondag 23 nov 2014 16:45 FC Utrecht SC Cambuur
14 vrijdag 28 nov 2014 20:00 FC Dordrecht Willem II
14 zaterdag 29 nov 2014 18:30 sc Heerenveen Heracles Almelo
14 zaterdag 29 nov 2014 19:45 Vitesse Go Ahead Eagles
14 zaterdag 29 nov 2014 19:45 NAC Breda FC Utrecht
14 zaterdag 29 nov 2014 20:45 SC Cambuur AZ
14 zondag 30 nov 2014 12:30 ADO Den Haag Ajax
14 zondag 30 nov 2014 14:30 FC Twente FC Groningen
14 zondag 30 nov 2014 14:30 Excelsior PEC Zwolle
14 zondag 30 nov 2014 16:45 PSV Feyenoord
15 zaterdag 6 dec 2014 20:00 Excelsior Feyenoord
15 zaterdag 6 dec 2014 18:30 AZ Go Ahead Eagles
15 zaterdag 6 dec 2014 19:45 SC Cambuur NAC Breda
15 zaterdag 6 dec 2014 19:45 FC Dordrecht PSV
15 zaterdag 6 dec 2014 20:45 Ajax Willem II
15 zondag 7 dec 2014 12:30 PEC Zwolle ADO Den Haag
15 zondag 7 dec 2014 14:30 FC Groningen SC Heerenveen
15 zondag 7 dec 2014 14:30 FC Utrecht Heracles Almelo
15 zondag 7 dec 2014 16:45 Vitesse FC Twente
16 vrijdag 12  dec 2014 20:00 Excelsior Feyenoord
16 zaterdag 13 dec 2014 18:30 NAC breda SC Heerenveen
16 zaterdag 13 dec 2014 19:45 Willem II PEC Zwolle
16 zaterdag 13 dec 2014 19:45 ADO den Haag Excelsior
16 zondag 14 dec 2014 12:30 Ajax FC Utrecht
16 zondag 14 dec 2014 14:30 PSV FC Twente
16 zondag 14 dec 2014 14:30 FC Groningen Vitesse
16 zondag 14 dec 2014 16:45 Feyenoord AZ Alkmaar
16 zondag 14 dec 2014 16:45 Vitesse FC Twente
17 vrijdag 19 dec 2014 20:00 SC heerenveen ADO den Haag
17 zaterdag 20 dec 2014 18:30 SC Cambuur PEC Zwolle
17 zaterdag 20 dec 2014 19:45 PSV Go Ahead Eagles
17 zaterdag 20 dec 2014 19:45 FC Dordrecht FC Groningen
17 zaterdag 20 dec 2014 20:45 AZ FC Utrecht
17 zondag 21 dec 2014 12:30 Vitesse Heracles Almelo
17 zondag 21 dec 2014 14:30 NAC Breda Feyenoord
17 zondag 21 dec 2014 14:30 Excelsior Ajax
17 zondag 21 dec 2014 16:45 FC Twente Willem II
18 vrijdag 16 jan 2015 20:00 Ajax FC groningen
18 zaterdag 17 jan 2015 18:30 PEC Zwolle NAC Breda
18 zaterdag 17 jan 2015 19:45 ADO Den Haag SC Cambuur
18 zaterdag 17 jan 2015 19:45 AZ FC Dordrecht
18 zaterdag 17 jan 2015 20:45 Vitesse PSV
18 zondag 18 jan 2015 12:30 Willem II Go Ahead Eagles
18 zondag 18 jan 2015 14:30 Feyenoord FC Twente
18 zondag 18 jan 2015 14:30 FC Utrecht SC Heerenveen
18 zondag 18 jan 2015 16:45 Heracles Almelo Excelsior
19 vrijdag 23 jan 2015 20:00 FC Twente Heracles
19 zaterdag 24 jan 2015 18:30 Cambuur PSV
19 zaterdag 24 jan 2015 19:45 PEC Zwolle AZ Alkmaar
19 zaterdag 24 jan 2015 19:45 FC Dordrecht Excelsior
19 zaterdag 24 jan 2015 20:45 Heerenveen Vitesse
19 zondag 25 jan 2015 12:30 Ajax Feyenoord
19 zondag 25 jan 2015 14:30 NAC breda Willem II
19 zondag 25 jan 2015 14:30 FC Groningen FC Utrecht
19 zondag 25 jan 2015 16:45 Go Ahead Eagles ADO Den Haag
20 vrijdag 30 jan 2015 20:00 FC Dordrecht sc Heerenveen
20 zaterdag 31 jan 2015 18:30 PSV Willem II
20 zaterdag 31 jan 2015 19:45 Excelsior NAC Breda
20 zaterdag 31 jan 2015 19:45 FC Groningen Go Ahead Eagles
20 zaterdag 31 jan 2015 20:45 FC Twente SC Cambuur
20 zondag 1 feb 2015 12:30 Feyenoord ADO Den Haag
20 zondag 1 feb 2015 14:30 FC Utrecht PEC Zwolle
20 zondag 1 feb 2015 14:30 Vitesse Ajax
20 zondag 1 feb 2015 16:45 AZ Alkmaar Heracles Almelo
21 dinsdag 3 feb 2015 18:30 Go Ahead Eagles Excelsior
21 dinsdag 3 feb 2015 20:45 NAC Breda PSV
21 woensdag 4 feb 2015 18:30 sc Heerenveen Feyenoord
21 woensdag 4 feb 2015 18:30 ADO Den Haag FC Twente
21 woensdag 4 feb 2015 19:45 PEC Zwolle FC Dordrecht
21 woensdag 4 feb 2015 20:45 Willem II FC Utrecht
21 woensdag 4 feb 2015 20:45 SC Cambuur Vitesse
21 donderdag 5 feb 2015 18:30 Heracles Almelo FC Groningen
21 donderdag 5 feb 2015 20:45 Ajax AZ Alkmaar
22 zaterdag 7 feb 2015 18:30 FC Dordrecht ADO Den Haag
22 zaterdag 7 feb 2015 18:30 FC Twente Excelsior
22 zaterdag 7 feb 2015 19:45 sc Heerenveen PEC Zwolle
22 zaterdag 7 feb 2015 20:45 PSV FC Utrecht
22 zaterdag 7 feb 2015 20:45 NAC Breda Vitesse
22 zondag 8 feb 2015 12:30 Feyenoord SC Cambuur
22 zondag 8 feb 2015 14:30 Go Ahead Eagles Ajax
22 zondag 8 feb 2015 14:30 Willem II Heracles Almelo
22 zondag 8 feb 2015 16:45 FC groningen AZ Alkmaar
23 vrijdag 13 feb 2015 20:00 AZ PSV
23 zaterdag 14 feb 2015 18:30 Heracles Feyenoord
23 zaterdag 14 feb 2015 19:45 Excelsior Groningen
23 zaterdag 14 feb 2015 19:45 Vitesse Willem II
23 zaterdag 14 feb 2015 20:45 ADO Den Haag NAC Breda
23 zondag 15 feb 2015 12:30 SC Cambuur sc Heerenveen
23 zondag 15 feb 2015 14:30 FC Utrecht Dordrecht
23 zondag 15 feb 2015 14:30 PEC Zwolle Go Ahead Eagles
23 zondag 15 feb 2015 16:45 Ajax FC Twente
24 vrijdag 20 feb 2015 20:00 NAC sc Cambuur
24 zaterdag 21 feb 2015 18:30 ADO Den Haag PEC Zwolle
24 zaterdag 21 feb 2015 19:45 Go Ahead Eagles AZ
24 zaterdag 21 feb 2015 20:45 Heracles Almelo FC Utrecht
24 zondag 22 feb 2015 12:30 sc Heerenveen FC Groningen
24 zondag 22 feb 2015 14:30 Willem II Ajax
24 zondag 22 feb 2015 14:30 FC Twente Vitesse
24 zondag 22 feb 2015 14:30 PSV FC Dordrecht
24 zondag 22 feb 2015 16:45 Feyenoord Excelsior
25 vrijdag 27 feb 2015 20:00 FC Dordrecht Go Ahead Eagles
25 zaterdag 28 feb 2015 18:30 Vitesse PEC Zwolle
25 zaterdag 28 feb 2015 19:45 FC Twente NAC Breda
25 zaterdag 28 feb 2015 19:45 AZ Willem II
25 zaterdag 28 feb 2015 20:45 sc Cambuur Heracles Almelo
25 zondag 1 mrt 2015 12:30 Excelsior sc Heerenveen
25 zondag 1 mrt 2015 14:30 FC Groningen ADO Den Haag
25 zondag 1 mrt 2015 14:30 FC Utrecht Feyenoord
25 zondag 1 mrt 2015 16:45 PSV Ajax
26 vrijdag 6 mrt 2015 20:00 Willem II FC Twente
26 zaterdag 7 mrt 2015 18:30 Go Ahead Eagles PSV
26 zaterdag  7 mrt 2015 19:45 Heracles Almelo Vitesse
26 zaterdag  7 mrt 2015 19:45 ADO Den Haag sc Heerenveen
26 zaterdag  7 mrt 2015 20:45 PEC Zwolle sc Cambuur
26 zondag 8 mrt 2015 12:30 FC Groningen FC Dordrecht
26 zondag 8 mrt 2015 14:30 Feyenoord NAC Breda
26 zondag 8 mrt 2015 14:30 Ajax Excelsior
26 zondag 8 mrt 2015 16:45 FC Utrecht AZ
27 vrijdag 13 mrt 2015 20:00 Vitesse AZ
27 zaterdag 14 mrt 2015 18:30 FC Twente PEC Zwolle
27 zaterdag 14 mrt 2015 19:45 NAC Breda Go Ahead Eagles
27 zaterdag 14 mrt 2015 19:45 sc Cambuur FC Utrecht
27 zaterdag 14 mrt 2015 20:45 Excelsior Willem II
27 zondag 15 mrt 2015 12:30 ADO Den Haag Heracles Almelo
27 zondag 15 mrt 2015 14:30 PSV FC Groningen
27 zondag 15 mrt 2015 14:30 sc Heerenveen Ajax
27 zondag 15 mrt 2015 16:45 FC Dordrecht Feyenoord
28 vrijdag 20 mrt 2015 20:00 FC Utrecht NAC Breda
28 zaterdag 21 mrt 2015 18:30 Go Ahead Eagles Vitesse
28 zaterdag 21 mrt 2015 19:45 Heracles sc Heerenveen
28 zaterdag 21 mrt 2015 19:45 Willem II FC Dordrecht
28 zaterdag 21 mrt 2015 20:45 AZ Alkmaar sc Cambuur
28 zondag 22 mrt 2015 12:30 PEC Zwolle Excelsior
28 zondag 22 mrt 2015 14:30 Feyenoord PSV
28 zondag 22 mrt 2015 14:30 FC Groningen FC Twente
28 zondag 22 mrt 2015 16:45 Ajax ADO Den Haag
29 zaterdag 4 apr 2015 18:30 Vitesse FC Groningen
29 zaterdag 4 apr 2015 18:30 PEC Zwolle Willem II
29 zaterdag 4 apr 2015 19:45 sc Heerenveen NAC Breda
29 zaterdag 4 apr 2015 20:45 FC Dordrecht Heracles Almelo
29 zaterdag 4 apr 2015 20:45 FC Twente PSV
29 zondag 5 apr 2015 12:30 FC Utrecht Ajax
29 zondag 5 apr 2015 12:30 AZ Alkmaar Feyenoord
29 zondag 5 apr 2015 14:30 Excelsior ADO Den Haag
29 zondag 5 apr 2015 16:45 sc Cambuur Go Ahead Eagles
30 vrijdag 10 apr 2015 20:00 PEC Zwolle Ajax
30 zaterdag 11 apr 2015 18:30 Excelsior Vitesse
30 zaterdag 11 apr 2015 19:45 NAC breda FC Dordrecht
30 zaterdag 11 apr 2015 19:45 sc Heerenveen AZ Alkmaar
30 zaterdag 11 apr 2015 20:45 Heracles Ajax
30 zondag 12 apr 2015 12:30 Willem II Feyenoord
30 zondag 12 apr 2015 12:30 Go Ahead Eagles FC Twente
30 zondag 12 apr 2015 14:30 FC Groningen SC Cambuur
30 zondag 12 apr 2015 16:45 ADO Den Haag FC Utrecht
31 vrijdag 17 apr 2015 20:00 SC Cambuur Excelsior
31 zaterdag 18 apr 2015 18:30 AZ Alkmaar ADO Den Haag
31 zaterdag 18 apr 2015 19:45 Vitesse FC Dordrecht
31 zaterdag 18 apr 2015 19:45 PSV sc Heerenveen
31 zaterdag 18 apr 2015 20:45 Willem II FC Groningen
31 zondag 19 apr 2015 12:30 Feyenoord Go Ahead Eagles
31 zondag 19 apr 2015 14:30 Heracles Almelo PEC Zwolle
31 zondag 19 apr 2015 14:30 Ajax NAC breda
31 zondag 19 apr 2015 16:45 FC Utrecht FC Twente
32 vrijdag 24 apr 2015 20:00 ADO Den Haag Vitesse
32 zaterdag 25 apr 2015 18:30 sc Heerenveen Willem II
32 zaterdag 25 apr 2015 19:45 NAC breda Heracles Almelo
32 zaterdag 25 apr 2015 19:45 Go Ahead Eagles FC Utrecht
32 zaterdag 25 apr 2015 20:45 Excelsior PSV
32 zondag 26 apr 2015 12:30 FC Dordrecht SC Cambuur
32 zondag 26 apr 2015 14:30 PEC Zwolle Ajax
32 zondag 26 apr 2015 14:30 FC Groningen Feyenoord
32 zondag 26 apr 2015 16:45 FC Twente AZ Alkmaar
33 zondag 10 mei 2015 14:30 Feyenoord Vitesse
33 zondag 10 mei 2015 14:30 Go Ahead Eagles sc Heerenveen
33 zondag 10 mei 2015 14:30 Willem II ADO Den Haag
33 zondag 10 mei 2015 14:30 FC Utrecht Excelsior
33 zondag 10 mei 2015 14:30 PSV Heracles
33 zondag 10 mei 2015 14:30 FC Twente FC Dordrecht
33 zondag 10 mei 2015 14:30 Ajax sc Cambuur
33 zondag 10 mei 2015 14:30 AZ Alkmaar NAC Breda
33 zondag 10 mei 2015 14:30 FC Groningen PEC Zwolle
34 zondag 17 mei 2015 14:30 SC Cambuur Willem II
34 zondag 17 mei 2015 14:30 Vitesse FC Utrecht
34 zondag 17 mei 2015 14:30 sc Heerenveen FC Twente
34 zondag 17 mei 2015 14:30 PEC Zwolle Feyenoord
34 zondag 17 mei 2015 14:30 FC Dordrecht Ajax
34 zondag 17 mei 2015 14:30 ADO Den Haag PSV
34 zondag 17 mei 2015 14:30 Excelsior AZ Alkmaar
34 zondag 17 mei 2015 14:30 Heracles Go Ahead Eagles
34 zondag 17 mei 2015 14:30 NAC Breda FC Groningen
Play-offs zondag 21 mei 2015 18:30 sc Heerenveen Feyenoord
Play-offs zondag 21 mei 2015 20:45 PEC Zwolle Vitesse
Play-offs zondag 24 mei 2015 12:30 Vitesse PEC Zwolle
34 zondag 24 mei 2015 14:30 Feyenoord sc Heerenveen

Let op! Er kunnen elk moment wijzigingen optreden in het Eredivisie programma. Kijk daarom altijd op de website van je favoriete club of op de officiële site van de eredivisie en controleer of de wedstrijd niet is verplaatst naar een andere datum of een ander tijdstip.

Back To Top