skip to Main Content

Het definitieve programma van de Eredivisie 2011-2012 is bekend gemaakt door de KNVB. Het speelschema Eredivisie vind je hieronder.

 

Speel
ronde
Datum Tijdstip Thuis Uit
29 dinsdag 10 april 19:00 NAC Breda Heracles Almelo
29 dinsdag 10 april 20:00 sc Heerenveen Ajax
29 dinsdag 10 april 21:00 Excelsior N.E.C.
29 woensdag 11 april 20:00 Roda JC Feyenoord
29 woensdag 11 april 20:00 AZ FC Twente
29 woensdag 11 april 20:00 RKC Waalwijk PSV
29 donderdag 12 april 19:00 De Graafschap FC Utrecht
29 donderdag 12 april 20:00 VVV-Venlo Vitesse
29 donderdag 12 april 21:00 ADO Den Haag FC Groningen
30 vrijdag 13 april 20:00 N.E.C. sc Heerenveen
30 zaterdag 14 april 18:45 PSV AZ
30 zaterdag 14 april 19:45 Feyenoord Excelsior
30 zaterdag 14 april 20:45 FC Twente NAC Breda
30 zondag 15 april 12:30 FC Groningen Roda JC
30 zondag 15 april 14:30 Vitesse ADO Den Haag
30 zondag 15 april 14:30 Ajax De Graafschap
30 zondag 15 april 14:30 FC Utrecht VVV-Venlo
30 zondag 15 april 16:30 Heracles Almelo RKC Waalwijk
31 vrijdag 20 april 20:00 NAC Breda Roda JC
31 zaterdag 21 april 18:45 sc Heerenveen Vitesse
31 zaterdag 21 april 19:45 De Graafschap Heracles Almelo
31 zaterdag 21 april 19:45 RKC Waalwijk FC Utrecht
31 zaterdag 21 april 20:45 Excelsior FC Twente
31 zondag 22 april 12:30 ADO Den Haag Feyenoord
31 zondag 22 april 14:30 AZ VVV-Venlo
31 zondag 22 april 14:30 PSV N.E.C.
31 zondag 22 april 16:30 Ajax FC Groningen
32 vrijdag 27 april 20:00 FC Groningen De Graafschap
32 zaterdag 28 april 18:45 Heracles Almelo sc Heerenveen
32 zaterdag 28 april 19:45 Vitesse Excelsior
32 zaterdag 28 april 19:45 FC Utrecht NAC Breda
32 zaterdag 28 april 20:45 VVV-Venlo ADO Den Haag
32 zondag 29 april 12:30 Roda JC PSV
32 zondag 29 april 14:30 FC Twente Ajax
32 zondag 29 april 14:30 Feyenoord AZ
32 zondag 29 april 16:30 N.E.C. RKC Waalwijk
33 woensdag 2 mei 20:00 FC Groningen NAC Breda
33 woensdag 2 mei 20:00 FC Utrecht Vitesse
33 woensdag 2 mei 20:00 N.E.C. AZ
33 woensdag 2 mei 20:00 De Graafschap Excelsior
33 woensdag 2 mei 20:00 RKC Waalwijk Roda JC
33 woensdag 2 mei 20:00 Ajax VVV-Venlo
33 woensdag 2 mei 20:00 Feyenoord Heracles Almelo
33 woensdag 2 mei 20:00 PSV ADO Den Haag
33 woensdag 2 mei 20:00 FC Twente sc Heerenveen
34 zondag 6 mei 14:30 ADO Den Haag De Graafschap
34 zondag 6 mei 14:30 NAC Breda RKC Waalwijk
34 zondag 6 mei 14:30 Vitesse Ajax
34 zondag 6 mei 14:30 Excelsior PSV
34 zondag 6 mei 14:30 sc Heerenveen Feyenoord
34 zondag 6 mei 14:30 Roda JC FC Utrecht
34 zondag 6 mei 14:30 VVV-Venlo FC Twente
34 zondag 6 mei 14:30 AZ FC Groningen
34 zondag 6 mei 14:30 Heracles Almelo N.E.C.

 

Let op! Er kunnen elk moment wijzigingen optreden in het programma van de eredivisie. Kijk daarom altijd op de website van de eredivisie of je favoriete club of de wedstrijd niet is verplaatst naar een andere datum of een ander tijdstip.

Back To Top