skip to Main Content

Hieronder het volledige speelschema van de Eredivisie. Met de speelrondes en de uitslagen van de Eredivisie wedstrijden seizoen 2010 – 2011.

Competitie Eredivisie

Datum Thuis Uit Uitslag
za 14 aug, 18:45 Ajax Vitesse 4-2
za 14 aug, 19:45 PSV De Graafschap 6-0
za 14 aug, 19:45 VVV Venlo Heracles Almelo 1-0
za 14 aug, 19:45 AZ FC Groningen 1-1
za 14 aug, 20:45 FC Twente SC Heerenveen 0-0
zo 15 aug, 12:30 Excelsior Feyenoord 3-2
zo 15 aug, 14:30 FC Utrecht NAC Breda 3-1
zo 15 aug, 14:30 Willem II NEC 3-5
zo 15 aug, 14:30 ADO Den Haag Roda JC Kerkrade 1-3
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 20 aug, 20:45 Excelsior NEC 4-2
za 21 aug, 18:45 Vitesse FC Twente 0-3
za 21 aug, 19:45 FC Groningen De Graafschap 2-1
za 21 aug, 19:45 SC Heerenveen NAC Breda 3-1
za 21 aug, 20:45 Ajax Roda JC Kerkrade 3-0
zo 22 aug, 14:30 FC Utrecht Willem II 3-0
zo 22 aug, 14:30 Heracles Almelo Feyenoord 1-1
zo 22 aug, 14:30 VVV Venlo ADO Den Haag 2-3
zo 22 aug, 16:30 PSV AZ 3-1
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 27 aug, 20:45 Willem II FC Groningen 0-3
za 28 aug, 19:45 NAC Breda VVV Venlo 2-0
za 28 aug, 19:45 Roda JC Kerkrade Heracles Almelo 4-2
za 28 aug, 20:45 NEC SC Heerenveen 2-2
zo 29 aug, 12:30 De Graafschap Ajax 0-5
zo 29 aug, 14:30 FC Twente FC Utrecht 4-0
zo 29 aug, 14:30 Feyenoord Vitesse 4-0
zo 29 aug, 14:30 ADO Den Haag PSV 2-2
zo 29 aug, 16:30 AZ Excelsior 1-1
Datum Thuis Uit Uitslag
za 11 sep, 18:45 VVV Venlo FC Twente 1-2
za 11 sep, 18:45 Ajax Willem II 2-0
za 11 sep, 19:45 PSV NEC 3-1
za 11 sep, 19:45 SC Heerenveen Vitesse 2-1
za 11 sep, 20:45 Excelsior Heracles Almelo 2-1
za 11 sep, 20:45 AZ Roda JC Kerkrade 1-2
zo 12 sep, 12:30 NAC Breda Feyenoord 2-0
zo 12 sep, 14:30 ADO Den Haag De Graafschap 2-2
zo 12 sep, 16:30 FC Groningen FC Utrecht 1-0
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 17 sep, 20:45 De Graafschap SC Heerenveen 3-2
za 18 sep, 18:45 FC Groningen Excelsior 2-0
za 18 sep, 19:45 Vitesse NAC Breda 0-0
za 18 sep, 20:45 Willem II ADO Den Haag 2-4
zo 19 sep, 12:30 Feyenoord Ajax 1-2
zo 19 sep, 14:30 NEC AZ 0-1
zo 19 sep, 14:30 Roda JC Kerkrade PSV 0-0
zo 19 sep, 14:30 FC Utrecht VVV Venlo 3-2
zo 19 sep, 16:30 Heracles Almelo FC Twente 0-0
Datum Thuis Uit Uitslag
za 25 sep, 18:45 SC Heerenveen Roda JC Kerkrade 2-2
za 25 sep, 19:45 PSV FC Groningen 1-1
za 25 sep, 19:45 AZ FC Utrecht 1-0
za 25 sep, 19:45 ADO Den Haag Heracles Almelo 3-2
za 25 sep, 20:45 FC Twente Ajax 2-2
zo 26 sep, 14:30 Excelsior Vitesse 0-2
zo 26 sep, 14:30 NAC Breda Willem II 2-1
zo 26 sep, 14:30 NEC Feyenoord 3-0
zo 26 sep, 16:30 VVV Venlo De Graafschap 1-0
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 1 okt, 20:45 Vitesse Willem II 0-0
za 2 okt, 18:45 NAC Breda NEC 2-0
za 2 okt, 20:45 Excelsior Roda JC Kerkrade 1-2
zo 3 okt, 12:30 Ajax FC Utrecht 1-2
zo 3 okt, 14:30 FC Twente FC Groningen 4-2
zo 3 okt, 14:30 AZ Heracles Almelo 2-1
zo 3 okt, 14:30 De Graafschap Feyenoord 1-1
zo 3 okt, 14:30 SC Heerenveen ADO Den Haag 0-0
zo 3 okt, 16:30 PSV VVV Venlo 3-0
Datum Thuis Uit Uitslag
za 16 okt, 18:45 Ajax NAC Breda 3-0
za 16 okt, 19:45 FC Utrecht De Graafschap 2-2
za 16 okt, 19:45 ADO Den Haag Excelsior 2-1
za 16 okt, 19:45 VVV Venlo AZ 0-1
za 16 okt, 20:45 Feyenoord FC Twente 0-1
zo 17 okt, 14:30 Willem II PSV 2-4
zo 17 okt, 14:30 FC Groningen SC Heerenveen 1-0
zo 17 okt, 14:30 Roda JC Kerkrade Vitesse 4-1
zo 17 okt, 16:30 Heracles Almelo NEC 3-2
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 22 okt, 20:45 NAC Breda Roda JC Kerkrade 1-2
za 23 okt, 18:45 De Graafschap Heracles Almelo 1-1
za 23 okt, 19:45 NEC FC Groningen 3-2
za 23 okt, 20:45 SC Heerenveen VVV Venlo 2-0
zo 24 okt, 12:30 Excelsior Ajax 2-2
zo 24 okt, 14:30 PSV Feyenoord 10-0
zo 24 okt, 14:30 FC Twente ADO Den Haag 3-2
zo 24 okt, 14:30 AZ Willem II 3-0
zo 24 okt, 16:30 Vitesse FC Utrecht 1-4
Datum Thuis Uit Uitslag
di 26 okt, 20:00 Roda JC Kerkrade NEC 1-1
di 26 okt, 20:00 Heracles Almelo NAC Breda 4-1
wo 27 okt, 19:00 FC Groningen ADO Den Haag 3-1
wo 27 okt, 19:00 Ajax SC Heerenveen 3-1
wo 27 okt, 19:00 De Graafschap AZ 2-1
wo 27 okt, 20:00 Willem II FC Twente 1-3
wo 27 okt, 21:00 Feyenoord VVV Venlo 3-0
wo 27 okt, 21:00 Vitesse PSV 0-2
wo 27 okt, 21:00 FC Utrecht Excelsior 2-0
Datum Thuis Uit Uitslag
za 30 okt, 18:45 VVV Venlo FC Groningen 3-5
za 30 okt, 19:45 NAC Breda De Graafschap 2-0
za 30 okt, 19:45 Excelsior SC Heerenveen 0-2
za 30 okt, 19:45 Heracles Almelo Ajax 1-4
za 30 okt, 20:45 PSV FC Twente 0-1
zo 31 okt, 12:30 ADO Den Haag FC Utrecht 1-0
zo 31 okt, 12:30 NEC Vitesse 0-0
zo 31 okt, 14:30 Roda JC Kerkrade Willem II 2-2
zo 31 okt, 14:30 AZ Feyenoord 2-1
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 5 nov, 20:45 Willem II VVV Venlo 1-4
za 6 nov, 18:45 FC Twente Excelsior 2-1
za 6 nov, 19:45 FC Groningen NAC Breda 2-1
za 6 nov, 19:45 SC Heerenveen Heracles Almelo 3-2
za 6 nov, 20:45 De Graafschap NEC 1-4
zo 7 nov, 12:30 Ajax ADO Den Haag 0-1
zo 7 nov, 14:30 FC Utrecht PSV 1-2
zo 7 nov, 14:30 Vitesse AZ 1-1
zo 7 nov, 14:30 Feyenoord Roda JC Kerkrade 1-1
Datum Thuis Uit Uitslag
za 13 nov, 18:45 PSV Excelsior 4-2
za 13 nov, 20:45 NAC Breda FC Twente 2-1
zo 14 nov, 14:30 NEC ADO Den Haag 1-1
zo 14 nov, 14:30 VVV Venlo Vitesse 1-5
zo 14 nov, 14:30 AZ Ajax 2-0
zo 14 nov, 16:30 Heracles Almelo FC Groningen 3-0
zo 14 nov, 16:30 Feyenoord SC Heerenveen 2-2
Datum Thuis Uit Uitslag
za 20 nov, 18:45 Excelsior VVV Venlo 1-0
za 20 nov, 19:45 Vitesse Heracles Almelo 2-0
za 20 nov, 19:45 De Graafschap Roda JC Kerkrade 3-1
za 20 nov, 19:45 FC Twente AZ 1-2
za 20 nov, 20:45 Ajax PSV 0-0
zo 21 nov, 14:30 FC Groningen Feyenoord 2-0
zo 21 nov, 14:30 ADO Den Haag NAC Breda 3-0
zo 21 nov, 14:30 SC Heerenveen Willem II 5-0
zo 21 nov, 16:30 FC Utrecht NEC 4-0
Datum Thuis Uit Uitslag
wo 24 nov, 20:00 Willem II De Graafschap 0-1
wo 24 nov, 20:00 Roda JC Kerkrade FC Utrecht 1-1
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 26 nov, 20:45 NAC Breda PSV 4-2
za 27 nov, 18:45 AZ SC Heerenveen 2-2
za 27 nov, 19:45 Willem II Excelsior 1-1
za 27 nov, 19:45 Roda JC Kerkrade FC Groningen 1-0
za 27 nov, 20:45 NEC FC Twente 2-4
zo 28 nov, 12:30 Feyenoord ADO Den Haag 2-1
zo 28 nov, 12:30 De Graafschap Vitesse 1-1
zo 28 nov, 14:30 VVV Venlo Ajax 0-2
zo 28 nov, 14:30 Heracles Almelo FC Utrecht 2-1
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 3 dec, 20:45 FC Groningen Vitesse 4-1
za 4 dec, 18:45 Ajax NEC 1-1
za 4 dec, 19:45 PSV Heracles Almelo 5-2
za 4 dec, 20:45 FC Twente De Graafschap 2-0
zo 5 dec, 12:30 Willem II Feyenoord 1-1
zo 5 dec, 14:30 FC Utrecht SC Heerenveen 2-1
zo 5 dec, 14:30 ADO Den Haag AZ 0-2
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 10 dec, 20:45 Heracles Almelo VVV Venlo 2-2
za 11 dec, 18:45 NAC Breda FC Utrecht 3-1
za 11 dec, 19:45 NEC Willem II 3-1
za 11 dec, 19:45 Roda JC Kerkrade ADO Den Haag 1-1
za 11 dec, 20:45 De Graafschap PSV 0-0
zo 12 dec, 12:30 Vitesse Ajax 0-1
zo 12 dec, 14:30 FC Groningen AZ 2-0
zo 12 dec, 14:30 SC Heerenveen FC Twente 6-2
zo 12 dec, 14:30 Feyenoord Excelsior 1-0
Datum Thuis Uit Uitslag
di 14 dec, 20:00 VVV Venlo Roda JC Kerkrade 0-4
wo 15 dec, 20:00 Excelsior NAC Breda 1-3
Datum Thuis Uit Uitslag
za 18 dec, 18:45 SC Heerenveen De Graafschap 4-0
za 18 dec, 19:45 Excelsior FC Groningen 2-2
za 18 dec, 19:45 NAC Breda Vitesse 1-1
za 18 dec, 20:45 ADO Den Haag Willem II 2-1
zo 19 dec, 14:30 PSV Roda JC Kerkrade 3-1
Datum Thuis Uit Uitslag
wo 19 jan, 18:45 FC Twente Heracles Almelo 5-0
wo 19 jan, 18:45 VVV Venlo FC Utrecht 1-2
wo 19 jan, 20:45 Ajax Feyenoord 2-0
wo 19 jan, 20:45 AZ NEC 2-2
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 21 jan, 20:45 ADO Den Haag SC Heerenveen 3-1
za 22 jan, 18:45 Heracles Almelo AZ 0-0
za 22 jan, 19:45 NEC NAC Breda 2-2
za 22 jan, 19:45 Willem II Vitesse 1-0
za 22 jan, 20:45 Feyenoord De Graafschap 0-1
zo 23 jan, 12:30 FC Utrecht Ajax 3-0
zo 23 jan, 14:30 Roda JC Kerkrade Excelsior 3-0
zo 23 jan, 14:30 FC Groningen FC Twente 1-2
zo 23 jan, 14:30 VVV Venlo PSV 0-3
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 28 jan, 20:45 NEC Heracles Almelo 1-1
za 29 jan, 18:45 Vitesse Roda JC Kerkrade 5-2
za 29 jan, 19:45 AZ VVV Venlo 6-1
za 29 jan, 20:45 PSV Willem II 2-1
zo 30 jan, 12:30 Excelsior ADO Den Haag 1-5
zo 30 jan, 14:30 NAC Breda Ajax 0-3
zo 30 jan, 14:30 SC Heerenveen FC Groningen 1-4
zo 30 jan, 14:30 FC Twente Feyenoord 2-1
Datum Thuis Uit Uitslag
di 1 feb, 20:00 De Graafschap FC Utrecht 0-0
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 4 feb, 20:45 Ajax De Graafschap 2-0
za 5 feb, 18:45 SC Heerenveen NEC 0-0
za 5 feb, 19:45 PSV ADO Den Haag 0-1
za 5 feb, 19:45 Excelsior AZ 2-1
za 5 feb, 20:45 VVV Venlo NAC Breda 3-0
zo 6 feb, 12:30 Vitesse Feyenoord 1-1
zo 6 feb, 14:30 FC Groningen Willem II 7-1
zo 6 feb, 14:30 FC Utrecht FC Twente 1-1
zo 6 feb, 14:30 Heracles Almelo Roda JC Kerkrade 1-0
Datum Thuis Uit Uitslag
za 12 feb, 18:45 ADO Den Haag VVV Venlo 3-0
za 12 feb, 19:45 Willem II FC Utrecht 3-3
za 12 feb, 19:45 Feyenoord Heracles Almelo 2-1
za 12 feb, 19:45 FC Twente Vitesse 1-0
za 12 feb, 20:45 AZ PSV 0-4
zo 13 feb, 14:30 NAC Breda SC Heerenveen 0-2
zo 13 feb, 14:30 Roda JC Kerkrade Ajax 2-2
zo 13 feb, 14:30 NEC Excelsior 2-0
zo 13 feb, 16:30 De Graafschap FC Groningen 1-1
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 18 feb, 20:45 FC Utrecht Heracles Almelo 1-1
za 19 feb, 18:45 Excelsior Willem II 4-0
za 19 feb, 19:45 SC Heerenveen AZ 0-2
za 19 feb, 20:45 FC Groningen Roda JC Kerkrade 1-4
zo 20 feb, 12:30 ADO Den Haag Feyenoord 2-2
zo 20 feb, 14:30 FC Twente NEC 1-1
zo 20 feb, 14:30 Ajax VVV Venlo 1-0
zo 20 feb, 14:30 Vitesse De Graafschap 2-0
zo 20 feb, 16:30 PSV NAC Breda 4-1
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 25 feb, 20:45 VVV Venlo Excelsior 1-0
za 26 feb, 18:45 Willem II SC Heerenveen 4-3
za 26 feb, 19:45 Heracles Almelo Vitesse 6-1
za 26 feb, 19:45 Roda JC Kerkrade De Graafschap 1-1
za 26 feb, 20:45 NAC Breda ADO Den Haag 3-2
zo 27 feb, 14:30 Feyenoord FC Groningen 5-1
zo 27 feb, 14:30 AZ FC Twente 2-1
zo 27 feb, 14:30 PSV Ajax 0-0
zo 27 feb, 16:30 NEC FC Utrecht 1-1
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 4 mrt, 20:45 De Graafschap Willem II 2-1
za 5 mrt, 18:45 FC Twente NAC Breda 2-0
za 5 mrt, 19:45 Vitesse VVV Venlo 2-0
za 5 mrt, 19:45 ADO Den Haag NEC 5-1
za 5 mrt, 20:45 Excelsior PSV 2-3
zo 6 mrt, 14:30 SC Heerenveen Feyenoord 0-1
zo 6 mrt, 14:30 FC Utrecht Roda JC Kerkrade 1-1
zo 6 mrt, 14:30 FC Groningen Heracles Almelo 1-4
zo 6 mrt, 16:30 Ajax AZ 4-0
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 11 mrt, 20:45 FC Utrecht FC Groningen 1-0
za 12 mrt, 18:45 Heracles Almelo Excelsior 4-1
za 12 mrt, 19:45 Roda JC Kerkrade AZ 1-2
za 12 mrt, 20:45 Vitesse SC Heerenveen 1-1
zo 13 mrt, 12:30 De Graafschap ADO Den Haag 1-0
zo 13 mrt, 14:30 FC Twente VVV Venlo 2-1
zo 13 mrt, 14:30 Feyenoord NAC Breda 2-1
zo 13 mrt, 14:30 Willem II Ajax 1-3
zo 13 mrt, 16:30 NEC PSV 2-2
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 18 mrt, 20:45 AZ Vitesse 3-1
za 19 mrt, 18:45 NAC Breda FC Groningen 0-1
za 19 mrt, 19:45 VVV Venlo Willem II 0-0
za 19 mrt, 19:45 Heracles Almelo SC Heerenveen 4-2
za 19 mrt, 20:45 NEC De Graafschap 1-0
zo 20 mrt, 12:30 ADO Den Haag Ajax 3-2
zo 20 mrt, 14:30 PSV FC Utrecht 1-0
zo 20 mrt, 14:30 Roda JC Kerkrade Feyenoord 3-0
zo 20 mrt, 14:30 Excelsior FC Twente 0-2
Datum Thuis Uit Uitslag
za 2 apr, 18:45 FC Twente PSV 2-0
za 2 apr, 19:45 De Graafschap NAC Breda 1-3
za 2 apr, 19:45 SC Heerenveen Excelsior 2-3
za 2 apr, 19:45 Willem II Roda JC Kerkrade 4-5
za 2 apr, 20:45 Feyenoord AZ 0-1
zo 3 apr, 12:30 Vitesse NEC 2-1
zo 3 apr, 12:30 FC Utrecht ADO Den Haag 2-3
zo 3 apr, 14:30 Ajax Heracles Almelo 3-0
zo 3 apr, 14:30 FC Groningen VVV Venlo 3-2
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 8 apr, 20:45 AZ NAC Breda 1-1
za 9 apr, 18:45 VVV Venlo NEC 1-4
za 9 apr, 19:45 ADO Den Haag Vitesse 1-0
za 9 apr, 19:45 Excelsior De Graafschap 0-0
za 9 apr, 20:45 Willem II Heracles Almelo 2-6
zo 10 apr, 14:30 FC Twente Roda JC Kerkrade 1-1
zo 10 apr, 14:30 Ajax FC Groningen 2-0
zo 10 apr, 14:30 FC Utrecht Feyenoord 0-4
zo 10 apr, 16:30 PSV SC Heerenveen 2-2
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 15 apr, 20:45 SC Heerenveen FC Utrecht 3-0
za 16 apr, 18:45 Vitesse FC Groningen 2-1
za 16 apr, 19:45 Roda JC Kerkrade VVV Venlo 5-2
za 16 apr, 19:45 NAC Breda Excelsior 1-2
za 16 apr, 20:45 AZ ADO Den Haag 3-1
zo 17 apr, 14:30 Heracles Almelo PSV 0-2
zo 17 apr, 14:30 De Graafschap FC Twente 1-1
zo 17 apr, 14:30 NEC Ajax 1-2
zo 17 apr, 16:30 Feyenoord Willem II 6-1
Datum Thuis Uit Uitslag
vr 22 apr, 20:45 ADO Den Haag FC Twente 1-2
za 23 apr, 18:45 Willem II AZ 2-1
za 23 apr, 19:45 Heracles Almelo De Graafschap 2-0
za 23 apr, 19:45 Roda JC Kerkrade NAC Breda 5-1
za 23 apr, 20:45 VVV Venlo SC Heerenveen 2-2
zo 24 apr, 14:30 Ajax Excelsior 4-1
zo 24 apr, 14:30 FC Utrecht Vitesse 4-2
zo 24 apr, 14:30 Feyenoord PSV 3-1
zo 24 apr, 16:30 FC Groningen NEC 3-1
Datum Thuis Uit Uitslag
zo 1 mei, 14:30 Excelsior FC Utrecht 3-1
zo 1 mei, 14:30 FC Twente Willem II 4-0
zo 1 mei, 14:30 SC Heerenveen Ajax 1-2
zo 1 mei, 14:30 VVV Venlo Feyenoord 3-2
zo 1 mei, 14:30 NAC Breda Heracles Almelo 1-2
zo 1 mei, 14:30 PSV Vitesse 2-1
zo 1 mei, 14:30 AZ De Graafschap 5-1
zo 1 mei, 14:30 ADO Den Haag FC Groningen 2-4
zo 1 mei, 14:30 NEC Roda JC Kerkrade 5-0
Datum Thuis Uit Uitslag
zo 15 mei, 14:30 Willem II NAC Breda 0-1
zo 15 mei, 14:30 Roda JC Kerkrade SC Heerenveen 0-0
zo 15 mei, 14:30 Heracles Almelo ADO Den Haag 3-0
zo 15 mei, 14:30 Feyenoord NEC 1-1
zo 15 mei, 14:30 De Graafschap VVV Venlo 1-0
zo 15 mei, 14:30 FC Utrecht AZ 5-1
zo 15 mei, 14:30 Vitesse Excelsior 1-4
zo 15 mei, 14:30 FC Groningen PSV 0-0
zo 15 mei, 14:30 Ajax FC Twente 3-1

Play offs

1e ronde
Datum Thuis Uit Uitslag
do 19 mei, 20:45 ADO Den Haag Roda JC Kerkrade 4-2
do 19 mei, 20:45 Heracles Almelo FC Groningen 3-2
Datum Thuis Uit Uitslag
zo 22 mei, 12:30 Roda JC Kerkrade ADO Den Haag 1-2
zo 22 mei, 14:30 FC Groningen Heracles Almelo 2-1
2e ronde
Datum Thuis Uit Uitslag
do 26 mei, 20:00 ADO Den Haag FC Groningen 5-1
Datum Thuis Uit Uitslag
zo 29 mei, 12:30 FC Groningen ADO Den Haag 5-1
Back To Top