skip to Main Content

Alle wedstrijden zijn gespeeld. Dus hieronder vindt u niet alleen het programma van de Eredivisie in 2008 – 2009, maar ook de uitslagen.

Vrijdag 29 augustus 2008:
29 aug 2008 20:45 Vitesse 0 4 FC Groningen
Zaterdag 30 augustus 2008:
30 aug 2008 14:30 FC Utrecht 1 5 PSV
30 aug 2008 18:45 Willem II 2 1 Ajax
30 aug 2008 19:45 Roda JC 1 1 FC Twente
30 aug 2008 20:45 N.E.C. 2 0 De Graafschap
Zondag 31 augustus 2008:
31 aug 2008 14:30 Heracles Almelo 3 1 Feyenoord
31 aug 2008 14:30 FC Volendam 2 3 sc Heerenveen
31 aug 2008 14:30 Sparta Rotterdam 2 5 ADO Den Haag
31 aug 2008 16:30 AZ 1 2 NAC Breda
Vrijdag 12 september 2008:
12 sep 2008 20:45 sc Heerenveen 2 2 Heracles Almelo
Zaterdag 13 september 2008:
13 sep 2008 18:45 PSV 1 0 Sparta Rotterdam
13 sep 2008 19:45 ADO Den Haag 3 0 AZ
13 sep 2008 19:45 FC Twente 1 1 N.E.C.
13 sep 2008 20:45 Feyenoord 5 0 FC Volendam
Zondag 14 september 2008:
14 sep 2008 12:30 De Graafschap 1 0 Vitesse
14 sep 2008 14:30 NAC Breda 1 3 Willem II
14 sep 2008 14:30 Ajax 1 0 Roda JC
14 sep 2008 14:30 FC Groningen 2 0 FC Utrecht
Vrijdag 19 september 2008:
19 sep 2008 20:45 FC Utrecht 1 0 Willem II
Zaterdag 20 september 2008:
20 sep 2008 18:45 Vitesse 1 1 Sparta Rotterdam
20 sep 2008 19:45 Heracles Almelo 1 1 FC Groningen
20 sep 2008 20:45 AZ 1 0 PSV
Zondag 21 september 2008:
21 sep 2008 12:30 Feyenoord 2 2 Ajax
21 sep 2008 12:30 De Graafschap 2 0 ADO Den Haag
21 sep 2008 14:30 FC Volendam 1 2 FC Twente
21 sep 2008 14:30 Roda JC 0 3 NAC Breda
21 sep 2008 14:30 sc Heerenveen 2 1 N.E.C.
Zaterdag 27 september 2008:
27 sep 2008 18:45 NAC Breda 4 2 sc Heerenveen
27 sep 2008 19:45 PSV 1 0 FC Volendam
27 sep 2008 19:45 FC Twente 3 0 De Graafschap
27 sep 2008 20:45 Willem II 2 5 AZ
Zondag 28 september 2008:
28 sep 2008 12:30 ADO Den Haag 0 0 FC Utrecht
28 sep 2008 14:30 FC Groningen 3 1 Feyenoord
28 sep 2008 14:30 Sparta Rotterdam 2 2 Roda JC
28 sep 2008 14:30 N.E.C. 1 1 Heracles Almelo
28 sep 2008 14:30 Ajax 3 0 Vitesse
Vrijdag 03 oktober 2008:
03 okt 2008 20:45 AZ 6 0 Sparta Rotterdam
Zaterdag 04 oktober 2008:
04 okt 2008 18:45 Vitesse 2 2 Willem II
04 okt 2008 19:45 PSV 3 0 De Graafschap
04 okt 2008 20:45 Heracles Almelo 2 0 Roda JC
Zondag 05 oktober 2008:
05 okt 2008 12:30 FC Groningen 3 0 ADO Den Haag
05 okt 2008 14:30 FC Volendam 2 4 NAC Breda
05 okt 2008 14:30 Feyenoord 0 2 N.E.C.
05 okt 2008 14:30 FC Utrecht 3 0 FC Twente
05 okt 2008 16:30 sc Heerenveen 5 2 Ajax
Vrijdag 17 oktober 2008:
17 okt 2008 20:45 ADO Den Haag 2 0 FC Volendam
Zaterdag 18 oktober 2008:
18 okt 2008 18:45 FC Twente 2 0 Heracles Almelo
18 okt 2008 19:45 NAC Breda 2 1 PSV
18 okt 2008 19:45 Roda JC 2 2 sc Heerenveen
18 okt 2008 20:45 Ajax 1 0 FC Groningen
Zondag 19 oktober 2008:
19 okt 2008 12:30 N.E.C. 3 1 Vitesse
19 okt 2008 14:30 Willem II 1 0 Feyenoord
19 okt 2008 14:30 De Graafschap 0 2 AZ
19 okt 2008 14:30 Sparta Rotterdam 1 0 FC Utrecht
Vrijdag 24 oktober 2008:
24 okt 2008 20:45 Heracles Almelo 3 1 ADO Den Haag
Zaterdag 25 oktober 2008:
25 okt 2008 18:45 AZ 3 0 FC Volendam
25 okt 2008 19:45 Willem II 1 1 De Graafschap
25 okt 2008 19:45 FC Groningen 3 0 Sparta Rotterdam
25 okt 2008 20:45 PSV 2 3 Roda JC
Zondag 26 oktober 2008:
26 okt 2008 14:30 Vitesse 0 2 FC Twente
26 okt 2008 14:30 Ajax 2 0 N.E.C.
26 okt 2008 14:30 FC Utrecht 0 0 NAC Breda
26 okt 2008 16:30 Feyenoord 2 2 sc Heerenveen
Dinsdag 28 oktober 2008:
28 okt 2008 20:00 FC Volendam 2 2 Willem II
28 okt 2008 20:00 ADO Den Haag 0 2 PSV
28 okt 2008 20:00 Roda JC 0 2 AZ
Woensdag 29 oktober 2008:
29 okt 2008 20:00 Sparta Rotterdam 2 1 Feyenoord
29 okt 2008 20:00 N.E.C. 2 2 FC Groningen
29 okt 2008 20:00 NAC Breda 0 1 FC Twente
29 okt 2008 20:00 sc Heerenveen 0 2 Vitesse
29 okt 2008 20:00 Heracles Almelo 1 3 Ajax
Donderdag 30 oktober 2008:
30 okt 2008 20:00 De Graafschap 0 2 FC Utrecht
Zaterdag 01 november 2008:
01 nov 2008 18:45 FC Twente 0 2 Ajax
01 nov 2008 19:45 NAC Breda 1 0 FC Groningen
01 nov 2008 19:45 PSV 2 0 Willem II
01 nov 2008 20:45 sc Heerenveen 3 3 AZ
Zondag 02 november 2008:
02 nov 2008 12:30 Roda JC 0 4 Feyenoord
02 nov 2008 12:30 Vitesse 3 1 ADO Den Haag
02 nov 2008 14:30 Sparta Rotterdam 0 2 N.E.C.
02 nov 2008 14:30 FC Volendam 3 1 De Graafschap
02 nov 2008 14:30 FC Utrecht 2 0 Heracles Almelo
Vrijdag 07 november 2008:
07 nov 2008 20:45 De Graafschap 0 2 NAC Breda
Zaterdag 08 november 2008:
08 nov 2008 18:45 N.E.C. 1 0 PSV
08 nov 2008 19:45 Heracles Almelo 0 0 Vitesse
08 nov 2008 20:45 Willem II 2 1 Roda JC
Zondag 09 november 2008:
09 nov 2008 14:30 AZ 3 0 FC Twente
09 nov 2008 14:30 FC Groningen 5 0 FC Volendam
09 nov 2008 14:30 Feyenoord 5 2 FC Utrecht
09 nov 2008 14:30 Ajax 5 2 Sparta Rotterdam
09 nov 2008 16:30 ADO Den Haag 0 1 sc Heerenveen
Vrijdag 14 november 2008:
14 nov 2008 20:45 NAC Breda 3 0 Heracles Almelo
Zaterdag 15 november 2008:
15 nov 2008 18:45 ADO Den Haag 0 1 Willem II
15 nov 2008 19:45 sc Heerenveen 3 2 FC Utrecht
15 nov 2008 19:45 Sparta Rotterdam 4 0 FC Volendam
15 nov 2008 20:45 Roda JC 3 0 N.E.C.
Zondag 16 november 2008:
16 nov 2008 12:30 Ajax 4 1 PSV
16 nov 2008 14:30 FC Groningen 3 0 De Graafschap
16 nov 2008 14:30 FC Twente 1 1 Feyenoord
16 nov 2008 14:30 Vitesse 1 1 AZ
Vrijdag 21 november 2008:
21 nov 2008 20:45 FC Volendam 3 1 Roda JC
Zaterdag 22 november 2008:
22 nov 2008 18:45 NAC Breda 1 1 N.E.C.
22 nov 2008 19:45 PSV 4 0 Heracles Almelo
22 nov 2008 19:45 FC Twente 6 0 sc Heerenveen
22 nov 2008 20:45 De Graafschap 3 3 Sparta Rotterdam
Zondag 23 november 2008:
23 nov 2008 12:30 AZ 2 0 Ajax
23 nov 2008 12:30 Feyenoord 3 1 ADO Den Haag
23 nov 2008 14:30 Willem II 3 0 FC Groningen
23 nov 2008 14:30 FC Utrecht 4 0 Vitesse
Vrijdag 28 november 2008:
28 nov 2008 20:45 FC Groningen 0 2 AZ
Zaterdag 29 november 2008:
29 nov 2008 18:45 De Graafschap 1 1 Roda JC
29 nov 2008 19:45 ADO Den Haag 1 2 FC Twente
29 nov 2008 19:45 Heracles Almelo 1 0 Willem II
29 nov 2008 20:45 sc Heerenveen 2 2 PSV
Zondag 30 november 2008:
30 nov 2008 12:30 Ajax 1 1 FC Utrecht
30 nov 2008 12:30 Vitesse 1 1 Feyenoord
30 nov 2008 14:30 N.E.C. 6 1 FC Volendam
30 nov 2008 14:30 Sparta Rotterdam 4 0 NAC Breda
Zaterdag 06 december 2008:
06 dec 2008 19:45 FC Twente 6 2 Sparta Rotterdam
06 dec 2008 19:45 Roda JC 3 0 Vitesse
06 dec 2008 19:45 PSV 4 2 FC Groningen
06 dec 2008 20:45 AZ 2 0 Heracles Almelo
Zondag 07 december 2008:
07 dec 2008 12:30 FC Volendam 1 2 Ajax
07 dec 2008 14:30 Willem II 1 3 sc Heerenveen
07 dec 2008 14:30 N.E.C. 1 2 FC Utrecht
07 dec 2008 14:30 NAC Breda 0 4 ADO Den Haag
07 dec 2008 14:30 Feyenoord 1 3 De Graafschap
Vrijdag 12 december 2008:
12 dec 2008 20:45 Ajax 3 0 NAC Breda
Zaterdag 13 december 2008:
13 dec 2008 18:45 ADO Den Haag 1 1 Roda JC
13 dec 2008 19:45 sc Heerenveen 2 0 De Graafschap
13 dec 2008 19:45 Willem II 1 2 N.E.C.
13 dec 2008 20:45 Feyenoord 0 1 AZ
Zondag 14 december 2008:
14 dec 2008 12:30 Vitesse 1 1 PSV
14 dec 2008 14:30 FC Utrecht 0 0 FC Volendam
14 dec 2008 14:30 Heracles Almelo 2 1 Sparta Rotterdam
14 dec 2008 14:30 FC Groningen 1 4 FC Twente
Vrijdag 19 december 2008:
19 dec 2008 20:45 AZ 2 0 FC Utrecht
Zaterdag 20 december 2008:
20 dec 2008 18:45 Sparta Rotterdam 4 1 sc Heerenveen
20 dec 2008 19:45 NAC Breda 2 0 Vitesse
20 dec 2008 20:45 Roda JC 2 5 FC Groningen
Zondag 21 december 2008:
21 dec 2008 12:30 N.E.C. 0 0 ADO Den Haag
21 dec 2008 12:30 De Graafschap 0 6 Ajax
21 dec 2008 14:30 FC Twente 2 0 Willem II
21 dec 2008 14:30 FC Volendam 3 1 Heracles Almelo
21 dec 2008 14:30 PSV 1 0 Feyenoord
Vrijdag 26 december 2008:
26 dec 2008 14:30 Feyenoord 3 1 NAC Breda
Zaterdag 27 december 2008:
27 dec 2008 18:45 PSV 0 0 FC Twente
27 dec 2008 19:45 Willem II 3 2 Sparta Rotterdam
27 dec 2008 19:45 Heracles Almelo 0 0 De Graafschap
27 dec 2008 20:45 Vitesse 3 1 FC Volendam
Zondag 28 december 2008:
28 dec 2008 12:30 Ajax 3 0 ADO Den Haag
28 dec 2008 14:30 FC Utrecht 3 1 Roda JC
28 dec 2008 14:30 AZ 1 0 N.E.C.
28 dec 2008 16:30 FC Groningen 2 3 sc Heerenveen
Vrijdag 16 januari 2009:
16 jan 2009 20:45 sc Heerenveen 3 1 Feyenoord
Zaterdag 17 januari 2009:
17 jan 2009 18:45 De Graafschap 1 0 Willem II
17 jan 2009 19:45 FC Twente 2 1 Vitesse
17 jan 2009 19:45 ADO Den Haag 2 2 Heracles Almelo
17 jan 2009 20:45 NAC Breda 1 1 FC Utrecht
Zondag 18 januari 2009:
18 jan 2009 12:30 Roda JC 1 1 PSV
18 jan 2009 14:30 FC Volendam 0 2 AZ
18 jan 2009 14:30 N.E.C. 2 4 Ajax
18 jan 2009 14:30 Sparta Rotterdam 1 1 FC Groningen
Zaterdag 24 januari 2009:
24 jan 2009 18:45 sc Heerenveen 2 0 Roda JC
24 jan 2009 19:45 AZ 2 0 De Graafschap
24 jan 2009 19:45 PSV 2 2 NAC Breda
24 jan 2009 20:45 Feyenoord 1 1 Willem II
Zondag 25 januari 2009:
25 jan 2009 12:30 Vitesse 0 0 N.E.C.
25 jan 2009 14:30 Heracles Almelo 1 2 FC Twente
25 jan 2009 14:30 FC Groningen 1 0 Ajax
25 jan 2009 14:30 FC Utrecht 3 3 Sparta Rotterdam
25 jan 2009 14:30 FC Volendam 0 1 ADO Den Haag
Vrijdag 30 januari 2009:
30 jan 2009 20:45 Roda JC 3 1 Heracles Almelo
Zaterdag 31 januari 2009:
31 jan 2009 18:45 ADO Den Haag 0 1 FC Groningen
31 jan 2009 19:45 Willem II 0 2 Vitesse
31 jan 2009 19:45 NAC Breda 1 1 FC Volendam
31 jan 2009 20:45 Ajax 0 1 sc Heerenveen
Zondag 01 februari 2009:
01 feb 2009 12:30 FC Twente 0 0 FC Utrecht
01 feb 2009 14:30 Sparta Rotterdam 0 2 AZ
01 feb 2009 14:30 De Graafschap 0 3 PSV
01 feb 2009 14:30 N.E.C. 1 0 Feyenoord
Dinsdag 03 februari 2009:
03 feb 2009 20:00 Willem II 1 2 FC Volendam
03 feb 2009 20:00 Vitesse 1 0 sc Heerenveen
03 feb 2009 20:15 Ajax 2 2 Heracles Almelo
Woensdag 04 februari 2009:
04 feb 2009 19:00 FC Twente 4 1 NAC Breda
04 feb 2009 20:00 FC Utrecht 3 0 De Graafschap
04 feb 2009 20:00 AZ 1 0 Roda JC
04 feb 2009 20:00 Feyenoord 1 0 Sparta Rotterdam
04 feb 2009 21:00 FC Groningen 2 0 N.E.C.
Donderdag 05 februari 2009:
05 feb 2009 20:00 PSV 6 0 ADO Den Haag
Zaterdag 07 februari 2009:
07 feb 2009 18:45 Roda JC 0 1 Sparta Rotterdam
07 feb 2009 19:45 sc Heerenveen 3 1 NAC Breda
07 feb 2009 19:45 AZ 3 1 Willem II
07 feb 2009 20:45 Heracles Almelo 1 1 N.E.C.
Zondag 08 februari 2009:
08 feb 2009 12:30 FC Utrecht 3 1 ADO Den Haag
08 feb 2009 12:30 Vitesse 4 1 Ajax
08 feb 2009 14:30 De Graafschap 2 2 FC Twente
08 feb 2009 14:30 Feyenoord 0 0 FC Groningen
08 feb 2009 14:30 FC Volendam 3 5 PSV
Vrijdag 13 februari 2009:
13 feb 2009 20:45 Willem II 0 2 FC Utrecht
Zaterdag 14 februari 2009:
14 feb 2009 18:45 ADO Den Haag 1 0 De Graafschap
14 feb 2009 19:45 FC Twente 2 1 FC Volendam
14 feb 2009 19:45 PSV 2 2 AZ
14 feb 2009 20:45 NAC Breda 1 0 Roda JC
Zondag 15 februari 2009:
15 feb 2009 12:30 Ajax 2 0 Feyenoord
15 feb 2009 14:30 N.E.C. 1 1 sc Heerenveen
15 feb 2009 14:30 Sparta Rotterdam 0 0 Vitesse
15 feb 2009 14:30 FC Groningen 2 0 Heracles Almelo
Vrijdag 20 februari 2009:
20 feb 2009 20:45 Vitesse 3 0 Roda JC
Zaterdag 21 februari 2009:
21 feb 2009 18:45 sc Heerenveen 3 1 Willem II
21 feb 2009 19:45 ADO Den Haag 1 1 NAC Breda
21 feb 2009 19:45 Heracles Almelo 0 2 AZ
21 feb 2009 20:45 FC Groningen 0 1 PSV
Zondag 22 februari 2009:
22 feb 2009 14:30 FC Utrecht 0 2 N.E.C.
22 feb 2009 14:30 De Graafschap 0 2 Feyenoord
22 feb 2009 14:30 Sparta Rotterdam 1 2 FC Twente
22 feb 2009 16:30 Ajax 2 1 FC Volendam
Vrijdag 27 februari 2009:
27 feb 2009 20:45 PSV 2 3 sc Heerenveen
Zaterdag 28 februari 2009:
28 feb 2009 18:45 Willem II 0 3 Heracles Almelo
28 feb 2009 19:45 NAC Breda 3 1 Sparta Rotterdam
28 feb 2009 19:45 Roda JC 3 1 De Graafschap
28 feb 2009 20:45 AZ 3 0 FC Groningen
Zondag 01 maart 2009:
01 mrt 2009 12:30 FC Utrecht 0 2 Ajax
01 mrt 2009 14:30 FC Volendam 1 1 N.E.C.
01 mrt 2009 14:30 FC Twente 1 0 ADO Den Haag
01 mrt 2009 14:30 Feyenoord 2 2 Vitesse
Vrijdag 06 maart 2009:
06 mrt 2009 20:45 Sparta Rotterdam 0 1 Willem II
Zaterdag 07 maart 2009:
07 mrt 2009 18:45 sc Heerenveen 2 1 FC Groningen
07 mrt 2009 19:45 De Graafschap 1 0 Heracles Almelo
Zondag 08 maart 2009:
08 mrt 2009 12:30 ADO Den Haag 1 1 Ajax
08 mrt 2009 14:30 FC Volendam 1 0 Vitesse
08 mrt 2009 14:30 NAC Breda 1 2 Feyenoord
08 mrt 2009 14:30 N.E.C. 0 1 AZ
08 mrt 2009 14:30 Roda JC 0 0 FC Utrecht
08 mrt 2009 16:30 FC Twente 1 1 PSV
Vrijdag 13 maart 2009:
13 mrt 2009 20:45 FC Groningen 2 0 Roda JC
Zaterdag 14 maart 2009:
14 mrt 2009 18:45 Vitesse 0 3 NAC Breda
14 mrt 2009 19:45 sc Heerenveen 5 1 Sparta Rotterdam
14 mrt 2009 19:45 Willem II 0 2 FC Twente
14 mrt 2009 20:45 Heracles Almelo 1 1 FC Volendam
Zondag 15 maart 2009:
15 mrt 2009 12:30 Feyenoord 1 0 PSV
15 mrt 2009 14:30 Ajax 3 0 De Graafschap
15 mrt 2009 14:30 ADO Den Haag 3 0 N.E.C.
15 mrt 2009 14:30 FC Utrecht 0 1 AZ
Vrijdag 20 maart 2009:
20 mrt 2009 20:45 De Graafschap 2 0 sc Heerenveen
Zaterdag 21 maart 2009:
21 mrt 2009 18:45 N.E.C. 0 0 Willem II
21 mrt 2009 19:45 PSV 2 0 Vitesse
21 mrt 2009 20:45 Sparta Rotterdam 1 0 Heracles Almelo
Zondag 22 maart 2009:
22 mrt 2009 12:30 Roda JC 2 0 ADO Den Haag
22 mrt 2009 14:30 AZ 0 0 Feyenoord
22 mrt 2009 14:30 NAC Breda 0 3 Ajax
22 mrt 2009 14:30 FC Volendam 0 0 FC Utrecht
22 mrt 2009 14:30 FC Twente 2 1 FC Groningen
Vrijdag 03 april 2009:
03 apr 2009 20:45 N.E.C. 1 1 FC Twente
Zaterdag 04 april 2009:
04 apr 2009 18:45 FC Utrecht 0 1 FC Groningen
04 apr 2009 19:45 Heracles Almelo 1 1 sc Heerenveen
04 apr 2009 19:45 AZ 4 1 ADO Den Haag
04 apr 2009 20:45 Sparta Rotterdam 0 2 PSV
Zondag 05 april 2009:
05 apr 2009 12:30 Roda JC 1 2 Ajax
05 apr 2009 14:30 Vitesse 0 0 De Graafschap
05 apr 2009 14:30 FC Volendam 2 1 Feyenoord
05 apr 2009 14:30 Willem II 2 0 NAC Breda
Vrijdag 10 april 2009:
10 apr 2009 20:45 NAC Breda 0 1 AZ
Zaterdag 11 april 2009:
11 apr 2009 18:45 De Graafschap 2 2 N.E.C.
11 apr 2009 19:45 ADO Den Haag 1 2 Sparta Rotterdam
11 apr 2009 19:45 PSV 2 0 FC Utrecht
11 apr 2009 20:45 FC Twente 4 2 Roda JC
Zondag 12 april 2009:
12 apr 2009 14:30 FC Groningen 2 3 Vitesse
12 apr 2009 14:30 Feyenoord 5 1 Heracles Almelo
12 apr 2009 14:30 sc Heerenveen 1 0 FC Volendam
12 apr 2009 16:30 Ajax 7 0 Willem II
Vrijdag 17 april 2009:
17 apr 2009 20:45 Heracles Almelo 4 0 NAC Breda
Zaterdag 18 april 2009:
18 apr 2009 18:45 N.E.C. 1 1 Roda JC
18 apr 2009 19:45 De Graafschap 0 1 FC Groningen
18 apr 2009 20:45 AZ 1 2 Vitesse
18 apr 2009 20:45 Feyenoord 1 0 FC Twente
Zondag 19 april 2009:
19 apr 2009 14:30 FC Volendam 3 0 Sparta Rotterdam
19 apr 2009 14:30 Willem II 3 3 ADO Den Haag
19 apr 2009 14:30 FC Utrecht 2 1 sc Heerenveen
19 apr 2009 16:30 PSV 6 2 Ajax
Vrijdag 24 april 2009:
24 apr 2009 20:45 Sparta Rotterdam 0 0 De Graafschap
Zaterdag 25 april 2009:
25 apr 2009 18:45 Roda JC 1 1 FC Volendam
25 apr 2009 19:45 N.E.C. 2 3 NAC Breda
25 apr 2009 19:45 sc Heerenveen 1 1 FC Twente
25 apr 2009 20:45 Heracles Almelo 0 2 PSV
Zondag 26 april 2009:
26 apr 2009 12:30 ADO Den Haag 2 3 Feyenoord
26 apr 2009 14:30 Vitesse 6 1 FC Utrecht
26 apr 2009 14:30 Ajax 1 1 AZ
26 apr 2009 14:30 FC Groningen 0 0 Willem II
Zondag 03 mei 2009:
03 mei 2009 14:30 FC Volendam 0 1 FC Groningen
03 mei 2009 14:30 FC Utrecht 2 2 Feyenoord
03 mei 2009 14:30 NAC Breda 0 1 De Graafschap
03 mei 2009 14:30 Sparta Rotterdam 4 0 Ajax
03 mei 2009 14:30 FC Twente 3 0 AZ
03 mei 2009 14:30 PSV 1 1 N.E.C.
03 mei 2009 14:30 Roda JC 0 1 Willem II
03 mei 2009 14:30 Vitesse 1 0 Heracles Almelo
03 mei 2009 14:30 sc Heerenveen 2 2 ADO Den Haag
Zondag 10 mei 2009:
10 mei 2009 14:30 Heracles Almelo 1 1 FC Utrecht
10 mei 2009 14:30 Ajax 1 0 FC Twente
10 mei 2009 14:30 ADO Den Haag 3 1 Vitesse
10 mei 2009 14:30 FC Groningen 1 0 NAC Breda
10 mei 2009 14:30 AZ 3 1 sc Heerenveen
10 mei 2009 14:30 De Graafschap 2 2 FC Volendam
10 mei 2009 14:30 N.E.C. 1 1 Sparta Rotterdam
10 mei 2009 14:30 Willem II 0 3 PSV
10 mei 2009 14:30 Feyenoord 2 3 Roda JC
Back To Top